Aby se mezi nás vrátily radost a mír

Kód: PA429333
Značka: Pasparta
234 Kč
Skladem (2 ks)

Transformativní naslouchání v manželství a vztazích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorka předkládá ve své knize nový přístup k manželství, vztahům a osob­nímu naplnění, který čerpá z více než 40 let zkušeností s poradenstvím a hluboké vnitřní moudrosti. Najdeme zde řadu cenných myšlenek a konceptů spojených s pronikavými příklady z te­rapeutické praxe. Publikace nabízí nástroje a inspiraci profesionálním terapeutům i párům.

Chana Rachel Frumin pracuje více než 40 let jako psychoterapeutka a z toho 20 let využívá a vyučuje narativní terapii. Pracovala v mnoha zemích po celém světě a nespočtu lidí pomohla překonat osobní a emoční výzvy. Už 22 let působí jako supervizorka na klinice v Izraeli a posledních pět let také v Praze. Patnáct let byla pozornou studentkou Michaela Whitea, zakladatele narativní terapie, a v tuto chvíli studuje u Davida Epstona.

Je mnoho způsobů, jak představit narativní přístup v terapii. Jedním z hledisek je to, které zdůrazňuje význam vztahů: vztahů mezi lidmi, vztahů k sobě samým, vztahů ke svým problémům i silným stránkám a zdrojům. Vztahy můžeme přirovnat k rostlinám. Vyžadují naši pozornost a je s nimi spojena spousta práce. Bez péče tyto rostlinky schnou a zarůstají plevelem. Zároveň toto poznání přináší naději a útěchu: když se budeme našim vztahům věnovat, bude se jim dařit a budou růst. V oblasti mezilidských, rodinných a partnerských vztahů je to tak, že když se zaměříme na pěstování míru, dojdeme ke vztahům naplněným láskou. Láska pak v této perspektivě není něco samozřejmého, ale něco, o co se můžeme zasloužit.


Autor: Chana Rachel Frumin
Vazba: brožovaná
Formát: 15 x 21 cm
Počet stran: 60
Datum vydání: 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: