DORUČOVACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

 

 

LOGO-70

PLATBY

Hotově

Platbu hotově můžete využít v případě osobního odběru na naší provozovně. PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME! tedy nelze platit platební kartou!
Je nutné se předem domluvit na převzetí zboží. Vyzvednutí je možné na adrese: Tisová 1066, Jesenice u Prahy viz.mapa  ( Po - Pá nejdříve od 9hod. , dále dle dohody, víkendy a svátky ZAVŘENO )

 

Platba předem převodem na účet

Platbu provedete na náš účet u Raiffeisenbank a.s. číslo 6069475060/5500. Jako variabilní číslo uveďte číslo objednávky. Převody plateb obvykle trvají 1-2 dny. V rámci Raiffeisenbank probíhá převod platby několik minut. Služba je zdarma

Školám a školkám (neplatí pro soukromé, s.r.o. apod.) zasíláme zboží na fakturu s týdenní splatností. Podmínkou je dodání zařízení a mobilní tel.číslo pro usnadnění komunikace a pro informování kurýrní službou o doručování zásilky.
V případě nedodržení termínu splatnosti jsme nuceni účtovat penále ve výši 0,5% za každý den prodlení. Zboží zůstává až do jeho úplného zaplacení naším majetkem.

POZOR!!
Pokud však objednáváte Logopedické zrcadlo a další zboží, je doprava účtována za každý balík. Tedy např. hry větších rozměrů je s jedním poštovným a k logopedickému zrcadlu je však nutné VŽDY počítat ještě s dopravou, pojištěním a balným ve výši 300,- vč. DPH (viz. také popisek zboží - Logopedické zrcadlo). 
V případě, že chcete více informací, ev. objasnění, kontaktujte nás! 

 

Dobírka  ZRUŠENO (pouze na vyžádání ve výjimečných případech nebo stálým zákazníkům) z důvodu neserióznosti některých zákazníků, kteří nám tak způsobovali škody a blokovali zboží zákazníkům, kteří o toto zboží měli vážný zájem.

 

D O P R A V A

Nabízíme tyto druhy dopravy

PPL   

S PPL rozesíláme zásilky jak na pobočky ParcelShop (kde si zásilku vyzvednete), ale i na Vámi určenou adresu (domů, do práce, do školy...) U zásilek nad 10kg je účtován poplatek za nadměrnou zásilku (zásilky 10-20 kg poplatek 10,- a nad 20 kg 20,-). Poplatek bude doúčtován dle aktuální váhy balíku.

 • PPL doručení na Vámi zadanou adresu (domů, do školy, do zaměstnání...) + platba předem
  do 19kg ... 120,- vč. DPH
  nad tuto váhu je nutné z důvodu manipulace udělat patřičný počet objednávek. Případně nás kontaktujte.
 • PPL ParcelShop (kde si zásilku vyzvednete) + platba předem převodem
  do 1,5kg ... 90,- vč. DPH
  do 4,5kg ... 95,- vč. DPH
  do 9,5kg ... 105,- vč. DPH
  do 15kg ... 120,- vč. DPH

  POZOR jedná se o menší provozovny, kam nelze zasílat objemné zásilky. 


  POZOR! Úložní doba Pracelboxů je jen 72hodin!

  ÚLOŽNÍ LHŮTA ParcelShopů je 7 KALENDÁŘNÍCH DNŮ, nikoliv pracovních!!

  Jak to funguje...
 • doručení do dvou pracovních dnů. Objednávky přijaté např. v pondělí, odesíláme v úterý (pokud je vše skladem) a ve středu máte zásilku u sebe
 • po převzetí balíku PPL kurýrem, Vám odešle PPL email, kde najdete informace o Vaší zásilce. Na uvedeném odkaze můžete sledovat pohyb zásilky a upravit adresu, den doručení nebo kontaktní údaje. POZOR - doručování zásilky je jednou a následně je zásilka uložena na nejbližším ParcelShopu. Pokud tedy nebudete následující prac. den k zastižení na adrese, doporučujeme si co nejdříve změnit datum doručování.
 • v den rozvozu obdržíte ráno SMS s dvouhodinovým oknem, kdy Vám balík dorazí, a kontaktem na kurýra
 • pohyb zásilky můžete sledovat na ppl.cz
 • PPL ParcelShop, kde si zásilku vyzvednete, si můžete vybrat na ZDE

Zákaznická linka PPL

+420 225 331 500 (pondělí - pátek od 8 do 18h) 

E-mail: info@ppl.cz
Pondělí – pátek 8:00 - 18:00Osobní odběr 
Osobní odběr je možný po výzvě k vyzvednutí zásilky a VŽDY jen po předchozí telefonické dohodě ( tel.č. 724 231 191 ) ! Termín si můžete domluvit ve vzájemně vyhovujícím čase. Bez předchozí dohody nezaručujeme, že bude zboží připravené a že nás zastihnete! Zboží bude pro Vás rezervováno 5 pracovních dnů. Pokud potřebujete prodloužení, kontaktujte nás.
PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME! EET evidujeme.


ADRESA: Tisová 1066, Jesenice
Provozní doba:
Po - Čt 9 - 17hod.
Pá       9 - 16hod.
So, Ne a svátky ZAVŘENO
- VŽDY jen po předchozí telefonické dohodě

 LOGO-70

 DOPRAVA NA SLOVENSKO - ZRUŠENO (nezasíláme)

PROSÍME RESPEKTUJTE TO! Doporučujeme využít možnosti převzetí někým z blízkých v ČR. Včetně placení a převzetí zásilky.
V případě příchozí platby v EURECH byť s doručením v ČR bude účtován a vyžadován poplatek (pokuta) 500,- Kč