Vážení zákazníci, pracujeme na novém řazení zboží. Pokud jste něco nenašli, omlouváme se, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Děkujeme
OMLOUVÁME SE, ALE JIŽ NEMŮŽEME GARANTOVAT RYCHLÉ DODÁNÍ. Pracujeme ale na plné obrátky ;-)

DORUČOVACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

LOGO-70

p l a t b y 

Hotově

Platbu hotově můžete využít v případě osobního odběru na naší provozovně. Je nutné se předem domluvit na převzetí zboží. Vyzvednutí je možné na adrese: Tisová 1066, Jesenice u Prahy viz.mapa  ( Po - Čt 9-17.00 hod., Pá 9-16 hod. nebo dle dohody )
 

Platba on-line, platební kartou - ThePay NOVINKA 

On-line platby rychle, bezpečně a jednoduše. Mnoho platebních metod, od rychlého on-line převodu (Raiffeissen, Komerční banka, mBank, Fio Banka, GeMoney, Česká spořitelna, ČSOB) až po přímou platbu kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club). On-line platba je okamžitě evidována na účtu příjemce (našem e-shopu).

Jak on-line platba probíhá?

On-line převod: vyberete banku, ve které máte účet. Následně Vás systém přesměruje přímo na stránku Vašeho internetového bankovnictví, kde se přihlásíte tak, jak jste zvyklí. Platební příkaz je již předvyplněný a jen ho potvrdíte. 

Platba kartou: stačí dát pokyn k platbě kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club dle typu platební karty), zadat do formuláře údaje z platební karty a po potvrzení platby se peníze ihned odečtou z Vašeho účtu. Více o ThePay zde: www.thepay.czPlatba předem převodem na účet

Platbu provedete na náš účet u Raiffeisenbank a.s. číslo 6069475060/5500. Jako variabilní číslo uveďte číslo objednávky. Převody plateb obvykle trvají 1-2 dny. V rámci Raiffeisenbank probíhá převod platby několik minut. 

Školám a školkám (neplatí pro soukromé, s.r.o. apod.) zasíláme zboží na fakturu s týdenní splatností. Podmínkou je dodání zařízení a mobilní tel.číslo pro usnadnění komunikace a pro informování DPD kurýrní službou o doručování zásilky.
V případě nedodržení termínu splatnosti jsme nuceni účtovat penále ve výši 0,5% za každý den prodlení. Zboží zůstavá až do jeho úplného zaplacení naším majetkem.

POZOR!!
Pokud však objednáváte Logopedické zrcadlo a další zboží, je doprava zdarma na objednávku od 7000,- celkové výše objednávky. K zrcadlu je však nutné VŽDY počítat ještě s dopravou, pojištěním a balným ve výši 270,- vč. DPH (viz. také popisek zboží - Logopedické zrcadlo). 
V případě, že chcete více informací, ev. objasnění, kontaktujte nás! 

 

Dobírka  ZRUŠENO (pouze na vyžádání ve vyjímečných případech nebo stálým zákazníkům) z důvodu neserióznosti některých zákazníků, kteří nám tak způsobovali škody.

Platba při převzetí zboží. Tato služba je zpoplatněna a výše doplatku je již započtena ve vybrané variantě (DPD + 40,- Kč, DPD PICKUP + 40,- Kč)

 

D O P R A V A

Nabízíme několik variant dopravy. Při objednávce nad 4000,- od nás získáte dopravu zdarma. 

DPD

S DPD posíláme většinu zásilek. DPD nabízí kvalitní služby a několik variant dopravy. U zásilek nad 10kg je účtován poplatek za nadměrnou zásilku. (zásilky 10-15 kg poplatek 50,- a nad 15 kg 100,-) Doprava je zdarma pro objednávky nad 4000,- vč. DPH

 • DPD Private + platba předem – 140,-
 • DPD Private + dobírka – 180,-
 • DPD Pickup + dobírka – 140,-
 • DPD Pickup + platba předem převodem – 100,- 

  VÝHODY...
 • doručení do druhého pracovního dne
 • oznámení o doručení zásilky SMS nebo e-mailem den předem
 • interaktivní SMS nebo e-mail s 1hodinovým upřesněním času doručení v den doručení
 • možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail
 • večerní doručení v Praze, Brně a Ostravě od 17 do 20 hodin (večerní doručení je s příplatkem!)
 • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)
 • prostřednictvím www.chcisvujbalik.cz lze potom změnit termín nebo adresu následujícího doručení
 • DPD Pickup pobočku si můžete vybrat na http://pickup.dpd.cz/ 


Více informací - Zákaznická linka DPD

+420 841 700 700 
Tzv. bílá linka, na kterou nelze uplatnit tarifní minuty a volání zdarma.

+420 225 373 107 a +420 225 373 373 
Pevná linka, která je účtována podle tarifu operátora a lze ji zahrnout do volných minut. 

E-mail: info@dpd.cz
Pondělí – pátek 7:00 - 18:00

S platností od 1.8.2018 jsou všechny zásilky nad 31kg zpoplatněny 35,- vč. DPH za každých 5kg. Vztahuje se i na objednávky přesahující celkovou výši objednávky 4000,- !
Např. tedy objednávka za 4100,- s váhou 34kg bude účtován poplatek "nadváha" 35,- . Pokud bude objednávka za 3800,- a 34kg, bude účtován poplatek za dopravu + nadváha, tedy 175,- .

  

Osobní odběr

Osobní odběr je možný po výzvě k vyzvednutí zásilky a VŽDY jen po předchozí telefonické dohodě ( tel.č. 724 231 191 ) ! Termín si můžete domluvit ve vzájemně vyhovujícím čase. Bez předchozí dohody nezaručujeme, že bude zboží připravené a že nás zastihnete! Zboží bude pro Vás rezervováno 5 pracovních dnů. Pokud potřebujete prodloužení, kontaktujte nás.
PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME! EET evidujeme.


ADRESA: Tisová 1066, Jesenice
Provozní doba:
Po - Čt 9 - 17hod.
Pá       9 - 16hod.
So, Ne a svátky ZAVŘENO
- VŽDY jen po předchozí telefonické dohodě

 LOGO-70

 

Česká pošta DO OBÁLKY - PRO NEZÁJEM O TUTO SLUŽBU - ZRUŠENO!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ODESLÁNÍ POŠTOU, NÁS KONTAKTUJTE. DLE DOHODY SE POKUSÍME NAJÍT ŘEŠENÍ

Českou poštou "DO OBÁLKY" zasíláme zásilky s platbou předem převodem. Tento způsob dopravy je určený pouze pro objednávky na 1-2 pracovní sešity nebo balíčky kartiček (bez kolíčků) a další drobné zboží. Nezle takto zasílat objemné, křehké zboží a nedoporučujeme tuto dopravu na pracovní sešity a knihy s kroužkovou vazbou. Za případné škody v tomto případě neručíme!

Limit pro tuto formu dopravy je maximální váha 0,5kg a rozměry 45 x 30 x 4 cm. Prosím, respektujte to.
 • platba předem převodem na účet 100,- ( pouze na vyžádání )
 • platba na dobírku 150,- ( pouze na vyžádání )DOPRAVA NA SLOVENSKO - ZRUŠENO (nezasíláme)

PROSÍME RESPEKTUJTE TO! Doporučujeme využít možnosti převzetí někým z blízkých v ČR