Z DŮVODU PŘETÍŽENÍ, JE DELŠÍ DOBA DODÁNÍ NA KRABIČKY K RAZÍTKŮM. Děkujeme za pochopení

DORUČOVACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY

 

Vážení zákazníci,

rozhodli jsme se opět obnovit doručování na pobočky Pickup. Prosíme ale o pochopení a trpěllivost. Objednávky, které budou s doručením na Pickup a v době odesílání bude Vámi vybraná pobočka uzavřená, budeme nuceni zásilku odeslat na jinou pobočku v co nejbližším okolí.
Pokud to nebude možné změnit, zašleme zásilku na místo určení (tedy např. domů nebo k Vám do práce). Zákazník bude muset doplatit rozdíl v ceně za dopravu. To vše bude samozřejmě po dohodě s Vámi.

Děkujeme za pochopení a spolupráci 
Přejeme pevné zdraví

obch. Vendy

 

LOGO-70

p l a t b y 

Hotově

Platbu hotově můžete využít v případě osobního odběru na naší provozovně. Je nutné se předem domluvit na převzetí zboží. Vyzvednutí je možné na adrese: Tisová 1066, Jesenice u Prahy viz.mapa  ( Po - Čt 9-17.00 hod., Pá 9-16 hod. nebo dle dohody )
 

Platba on-line, platební kartou - ThePay NOVINKA 

On-line platby rychle, bezpečně a jednoduše. Mnoho platebních metod, od rychlého on-line převodu (Raiffeissen, Komerční banka, mBank, Fio Banka, GeMoney, Česká spořitelna, ČSOB) až po přímou platbu kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club). On-line platba je okamžitě evidována na účtu příjemce (našem e-shopu). Poplatek za tuto službu je 10,- vč. DPH do částky 2000,- Od této se počítá za každých 1000,- poplatek 5,-. Tedy při paltbě např. 3500,- je poplatek 20,-. Při nejasnosti nás kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme, poradíme.

Jak on-line platba probíhá?

On-line převod: vyberete banku, ve které máte účet. Následně Vás systém přesměruje přímo na stránku Vašeho internetového bankovnictví, kde se přihlásíte tak, jak jste zvyklí. Platební příkaz je již předvyplněný a jen ho potvrdíte. 

Platba kartou: stačí dát pokyn k platbě kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club dle typu platební karty), zadat do formuláře údaje z platební karty a po potvrzení platby se peníze ihned odečtou z Vašeho účtu. Více o ThePay zde: www.thepay.czPlatba předem převodem na účet

Platbu provedete na náš účet u Raiffeisenbank a.s. číslo 6069475060/5500. Jako variabilní číslo uveďte číslo objednávky. Převody plateb obvykle trvají 1-2 dny. V rámci Raiffeisenbank probíhá převod platby několik minut. Služba je zdarma

Školám a školkám (neplatí pro soukromé, s.r.o. apod.) zasíláme zboží na fakturu s týdenní splatností. Podmínkou je dodání zařízení a mobilní tel.číslo pro usnadnění komunikace a pro informování DPD kurýrní službou o doručování zásilky.
V případě nedodržení termínu splatnosti jsme nuceni účtovat penále ve výši 0,5% za každý den prodlení. Zboží zůstavá až do jeho úplného zaplacení naším majetkem.

POZOR!!
Pokud však objednáváte Logopedické zrcadlo a další zboží, je doprava zdarma na objednávku od 7000,- celkové výše objednávky. K zrcadlu je však nutné VŽDY počítat ještě s dopravou, pojištěním a balným ve výši 270,- vč. DPH (viz. také popisek zboží - Logopedické zrcadlo). 
V případě, že chcete více informací, ev. objasnění, kontaktujte nás! 

 

Dobírka  ZRUŠENO (pouze na vyžádání ve vyjímečných případech nebo stálým zákazníkům) z důvodu neserióznosti některých zákazníků, kteří nám tak způsobovali škody.

Platba při převzetí zboží. Tato služba je zpoplatněna a výše doplatku je již započtena ve vybrané variantě (DPD + 40,- Kč, DPD PICKUP + 40,- Kč)

 

D O P R A V A

Nabízíme tyto druhy dopravy

DPD

S DPD posíláme většinu zásilek. DPD nabízí kvalitní služby a několik variant dopravy. U zásilek nad 10kg je účtován poplatek za nadměrnou zásilku. (zásilky 10-15 kg poplatek 50,- a nad 15 kg 100,-) 

 • DPD Private + platba předem – 130,-
 • DPD Pickup + platba předem převodem – 100,- 

  VÝHODY...
 • doručení do druhého pracovního dne
 • oznámení o doručení zásilky SMS nebo e-mailem den předem
 • interaktivní SMS nebo e-mail s 1hodinovým upřesněním času doručení v den doručení
 • možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail
 • večerní doručení v Praze, Brně a Ostravě od 17 do 20 hodin (večerní doručení je s příplatkem!)
 • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)
 • prostřednictvím www.chcisvujbalik.cz lze potom změnit termín nebo adresu následujícího doručení
 • DPD Pickup pobočku, kde si zásilku vyzvednete, si můžete vybrat na http://pickup.dpd.cz/ 


Více informací - Zákaznická linka DPD

+420 841 700 700 
Tzv. bílá linka, na kterou nelze uplatnit tarifní minuty a volání zdarma.

+420 225 373 107 a +420 225 373 373 
Pevná linka, která je účtována podle tarifu operátora a lze ji zahrnout do volných minut. 

E-mail: info@dpd.cz
Pondělí – pátek 7:00 - 18:00

S platností od 1.8.2018 jsou všechny zásilky nad 31kg zpoplatněny 35,- vč. DPH za každých 5kg. 

  

Osobní odběr 

DOČASNĚ POZASTAVENO. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Osobní odběr je možný po výzvě k vyzvednutí zásilky a VŽDY jen po předchozí telefonické dohodě ( tel.č. 724 231 191 ) ! Termín si můžete domluvit ve vzájemně vyhovujícím čase. Bez předchozí dohody nezaručujeme, že bude zboží připravené a že nás zastihnete! Zboží bude pro Vás rezervováno 5 pracovních dnů. Pokud potřebujete prodloužení, kontaktujte nás.
PLATEBNÍ KARTY NEPŘIJÍMÁME! EET evidujeme.


ADRESA: Tisová 1066, Jesenice
Provozní doba:
Po - Čt 9 - 17hod.
Pá       9 - 16hod.
So, Ne a svátky ZAVŘENO
- VŽDY jen po předchozí telefonické dohodě

 LOGO-70

 

Česká pošta DO OBÁLKY - PRO NEZÁJEM O TUTO SLUŽBU - ZRUŠENO!

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ODESLÁNÍ POŠTOU, NÁS KONTAKTUJTE. DLE DOHODY SE POKUSÍME NAJÍT ŘEŠENÍ

Českou poštou "DO OBÁLKY" zasíláme zásilky s platbou předem převodem. Tento způsob dopravy je určený pouze pro objednávky na 1-2 pracovní sešity nebo balíčky kartiček (bez kolíčků) a další drobné zboží. Nezle takto zasílat objemné, křehké zboží a nedoporučujeme tuto dopravu na pracovní sešity a knihy s kroužkovou vazbou. Za případné škody v tomto případě neručíme!

Limit pro tuto formu dopravy je maximální váha 0,5kg a rozměry 45 x 30 x 4 cm. Prosím, respektujte to.
 • platba předem převodem na účet 100,- ( pouze na vyžádání )
 • platba na dobírku 150,- ( pouze na vyžádání )DOPRAVA NA SLOVENSKO - ZRUŠENO (nezasíláme)

PROSÍME RESPEKTUJTE TO! Doporučujeme využít možnosti převzetí někým z blízkých v ČR