Obchodní podmínky PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

LOGO-70

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Státním školám a školkám (nevztahuje se na s.r.o. nebo a.s. či jiné soukromé zařízení) dodáváme zboží na fakturu s týdenní splatností! (NEUVEDETE-LI  IČ v objednávce, které zadáte v poli "firemní údaje", budeme čekat na platbu předem!! ) Datum splatnosti uvedený na faktuře je datum PŘIPSÁNÍ částky na náš účet!! Z provozních důvodů vybírejte z platebních podmínek  "platbou předem převodem". Dopravu si vyberte dle svého uvážení. Zásilky s dopravou s DPD vážící nad 10 kg jsou s váhovým příplatkem! 

POZOR! POKUD TRVÁTE NA DOBÍRCE a připište si do poznámky objednávky "dobírkou"
UPOZORŇUJEME, že v případě uvedení špatného variabilního symbolu než je uvedený na faktuře, nedojde ke spárování platby a tedy ke zbytečným potížím! Stejně tak s připsáním platby po datu splatnosti! Při opakovaných komplikacích je další fakturace na dobírku nebo s platbou předem!
Ostatní obchodní podmínky se řídí našimi Obchodními podmínkami!

Prosím, uvádějte do objednávky VŽDY číslo MOBILNÍHO TELEFONU! JE NUTNÉ!
Ať se Vám ev. dovoláme a též pro informování formou SMS o pohybu a doručování zásilky. Případné náklady na opakované doručení neneseme! V předvánočním období (říjen-prosinec) zásilky bez mobilního tel.čísla neodesíláme! 
Není v našich silách číslo dohledávat a obvolávat Vás. Čas strávený řešením tel.čísla raději věnujeme novým nabídkám a vylepšením shopu. Tedy práci pro Vás

Děkujeme za pochopení a těšíme se spolupráci
POZOR!!
Pokud objednáváte Logopedické zrcadlo a další zboží, je doprava zdarma na objednávku cca od 7500,- celkové výše objednávky (tzn. po odečtení ceny zrcadla a jeho dopravy, musí být objednávka nad 4000,- vč. DPH).
K zrcadlu je však nutné počítat ještě s dopravou a balným ve výši 270,- vč. DPH + dobírkovné 40,- (viz. popisek zboží - Logopedické zrcadlo). 
Doporučujeme udělat 2 oddělené objednávky. Pokud by byla možnost přidat zboží z druhé objednávky k zrcadlu, budeme Vás kontaktovat.

V případě, že chcete více informací, ev. objasnění, kontaktujte nás! 

S platností od 1.8.2018 jsou všechny zásilky nad 31kg zpoplatněny 35,- vč. DPH za každých 5kg. Vztahuje se i na objednávky přesahující celkovou výši objednávky 4000,- !
Např. tedy objednávka za 4100,- s váhou 34kg bude účtován poplatek "nadváha" 35,- . Pokud bude objednávka za 3800,- a 34kg, bude účtován poplatek za dopravu + nadváha, tedy 155,- + případné dobírkovné.

POZOR!! změna čísla účtu OD 1.12.2018 - 6069475060/5500