Vážení zákazníci, pracujeme na novém řazení zboží. Pokud jste něco nenašli, omlouváme se, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Děkujeme

Obchodní podmínky PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

LOGO-70

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Státním školám a školkám dodáváme zboží na fakturu s týdenní splatností! (NEUVEDETE-LI  IČ v objednávce, které zadáte v poli "firemní údaje", zasíláme vždy na dobírku!! ) Datum splatnosti uvedený na faktuře je datum PŘIPSÁNÍ částky na náš účet!! Z provozních důvodů vybírejte z platebních podmínek  "platbou předem převodem". Dopravu si vyberte dle svého uvážení. Zásilky s dopravou s DPD vážící nad 10 kg jsou s váhovým příplatkem! 

POZOR! POKUD TRVÁTE NA DOBÍRCE, ZAŠKRTNĚTE SI DOPRAVU NA DOBÍRKU! a připište si do poznámky objednávky "dobírkou"
UPOZORŇUJEME, že v případě uvedení nesprávného variabilního symbolu než je uvedený na faktuře, může dojít k nespárování platby a tedy ke zbytečným potížím!!! Stejně tak s připsáním platby po datu splatnosti! V případě předešlých komplikací je další fakturace na dobírku nebo s platbou předem!
Ostatní obchodní podmínky se řídí našimi Obchodními podmínkami!
V případě, že potřebujete uvést celý název (bez zkratek apod.) uveďte svůj požadavek do poznámky objednávky!!
Prosím, uvádějte do objednávky i číslo MOBILNÍHO TELEFONUJE NUTNÉ!!!! Ať se Vám ev. dovoláme a následně i kurýr při doručování (též pro informování formou SMS o pohybu zásilky) Případné náklady na opakované doručení neneseme!
Děkujeme za pochopení a těšíme se spolupráci


POZOR!!
Pokud objednáváte Logopedické zrcadlo a další zboží, je doprava zdarma na objednávku cca od 7500,- celkové výše objednávky (tzn. po odečtení ceny zrcadla a jeho dopravy, musí být objednávka nad 4000,- vč. DPH).
K zrcadlu je však nutné počítat ještě s dopravou a balným ve výši 250,- vč. DPH + dobírkovné 40,- (viz. popisek zboží - Logopedické zrcadlo). 
Doporučujeme udělat 2 oddělené objednávky. Pokud by byla možnost přidat zboží z druhé objednávky k zrcadlu, budeme Vás kontaktovat.

V případě, že chcete více informací, ev. objasnění, kontaktujte nás! 

S platností od 1.8.2018 jsou všechny zásilky nad 31kg zpoplatněny 35,- vč. DPH za každých 5kg. Vztahuje se i na objednávky přesahující celkovou výši objednávky 4000,- !
Např. tedy objednávka za 4100,- s váhou 34kg bude účtován poplatek "nadváha" 35,- . Pokud bude objednávka za 3800,- a 34kg, bude účtován poplatek za dopravu + nadváha, tedy 155,- + případné dobírkovné.

POZOR!! změna čísla účtu OD 1.12.2018 - 6069475060/5500