Vážení zákazníci, pracujeme na novém řazení zboží. Pokud jste něco nenašli, omlouváme se, kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme. Děkujeme
OMLOUVÁME SE, ALE JIŽ NEMŮŽEME GARANTOVAT RYCHLÉ DODÁNÍ. Pracujeme ale na plné obrátky ;-)

Obchodní podmínky PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

LOGO-70

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Státním školám a školkám dodáváme zboží na fakturu s týdenní splatností! (NEUVEDETE-LI  IČ v objednávce, které zadáte v poli "firemní údaje", budeme čekat na platbu předem!! ) Datum splatnosti uvedený na faktuře je datum PŘIPSÁNÍ částky na náš účet!! Z provozních důvodů vybírejte z platebních podmínek  "platbou předem převodem". Dopravu si vyberte dle svého uvážení. Zásilky s dopravou s DPD vážící nad 10 kg jsou s váhovým příplatkem! 

POZOR! POKUD TRVÁTE NA DOBÍRCE a připište si do poznámky objednávky "dobírkou"
UPOZORŇUJEME, že v případě uvedení špatného variabilního symbolu než je uvedený na faktuře, nedojde ke spárování platby a tedy ke zbytečným potížím! Stejně tak s připsáním platby po datu splatnosti! Při opakovaných komplikacích je další fakturace na dobírku nebo s platbou předem!
Ostatní obchodní podmínky se řídí našimi Obchodními podmínkami!

Prosím, uvádějte do objednávky VŽDY číslo MOBILNÍHO TELEFONU! JE NUTNÉ!
Ať se Vám ev. dovoláme a též pro informování formou SMS o pohybu a doručování zásilky. Případné náklady na opakované doručení neneseme! V předvánočním období (říjen-prosinec) zásilky bez mobilního tel.čísla neodesíláme! 
Není v našich silách číslo dohledávat a obvolávat Vás. Čas strávený řešením tel.čísla raději věnujeme novým nabídkám a vylepšením shopu. Tedy práci pro Vás

Děkujeme za pochopení a těšíme se spolupráci
POZOR!!
Pokud objednáváte Logopedické zrcadlo a další zboží, je doprava zdarma na objednávku cca od 7500,- celkové výše objednávky (tzn. po odečtení ceny zrcadla a jeho dopravy, musí být objednávka nad 4000,- vč. DPH).
K zrcadlu je však nutné počítat ještě s dopravou a balným ve výši 270,- vč. DPH + dobírkovné 40,- (viz. popisek zboží - Logopedické zrcadlo). 
Doporučujeme udělat 2 oddělené objednávky. Pokud by byla možnost přidat zboží z druhé objednávky k zrcadlu, budeme Vás kontaktovat.

V případě, že chcete více informací, ev. objasnění, kontaktujte nás! 

S platností od 1.8.2018 jsou všechny zásilky nad 31kg zpoplatněny 35,- vč. DPH za každých 5kg. Vztahuje se i na objednávky přesahující celkovou výši objednávky 4000,- !
Např. tedy objednávka za 4100,- s váhou 34kg bude účtován poplatek "nadváha" 35,- . Pokud bude objednávka za 3800,- a 34kg, bude účtován poplatek za dopravu + nadváha, tedy 155,- + případné dobírkovné.

POZOR!! změna čísla účtu OD 1.12.2018 - 6069475060/5500