Obchodní podmínky PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

LOGO-70

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Státním školám a školkám (nevztahuje se na s.r.o. nebo a.s. či jiné soukromé zařízení) dodáváme zboží na fakturu s týdenní splatností! Fakturu dostanete v den odesílání zásilky e-mailem a v zásilce. (NEUVEDETE-LI  IČ v objednávce, které zadáte v poli "firemní údaje", budeme čekat na platbu předem!! ) Datum splatnosti uvedený na faktuře je datum PŘIPSÁNÍ částky na náš účet!! Dopravu si vyberte dle svého uvážení.

UPOZORŇUJEME, že v případě uvedení špatného variabilního symbolu než je uvedený na faktuře, nedojde ke spárování platby a tedy ke zbytečným potížím! Stejně tak s připsáním platby po datu splatnosti! Při opakovaných komplikacích je další fakturace pouze s platbou předem!
Ostatní obchodní podmínky se řídí našimi Obchodními podmínkami!
Pokud platba nepřijde v den splatnosti, obesíláme upomínku. 1. je bez poplatku, každá další je s administrativním poplatkem 300,- plus DPH 21%.

Prosím, uvádějte do objednávky VŽDY číslo MOBILNÍHO TELEFONU! JE NUTNÉ!
Ať se Vám ev. dovoláme a též pro informování formou SMS o pohybu a doručování zásilky. Případné náklady na opakované doručení neneseme! V předvánočním období (říjen-prosinec) zásilky bez mobilního tel.čísla neodesíláme! 
Není v našich silách číslo dohledávat a obvolávat Vás. Čas strávený řešením tel.čísla raději věnujeme novým nabídkám a vylepšením shopu. Tedy práci pro Vás

Děkujeme za pochopení a těšíme se spolupráciS platností od 1.8.2018 jsou všechny zásilky nad 31kg zpoplatněny 35,- vč. DPH za každých 5kg. 


POZOR!! změna čísla účtu OD 1.12.2018 - 6069475060/5500

 

POZOR! z provozních důvodů již nezasíláme tištěnou fakturu v balíku. Svou fakturu jako vždy najdete v e-mailu uvedeném v objednávce. Pokud ji nenajdete v doručených, hledejte ve spamové schránce.
Děkujeme za pochopení