Obchodní podmínky PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

LOGO-70

OBCHODNÍ PODMÍNKY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY

Státním školám a školkám (nevztahuje se na s.r.o. nebo a.s. či jiné soukromé zařízení) dodáváme zboží na fakturu s týdenní splatností! Fakturu dostanete v den odesílání zásilky e-mailem a v zásilce. (NEUVEDETE-LI  IČ v objednávce, které zadáte v poli "firemní údaje", budeme čekat na platbu předem!! ) Datum splatnosti uvedený na faktuře je datum PŘIPSÁNÍ částky na náš účet!! Dopravu si vyberte dle svého uvážení.
V případě, že si vyberete dopravu DPD a zásilka se nám vrátí, přeúčtováváme nově poplatek dopravce za dopravu zpět 100,- vč.DPH. Budete tedy hradit dopravu k Vám i k nám! 

POZOR! POKUD TRVÁTE NA DOBÍRCE a připište si do poznámky objednávky "dobírkou"
UPOZORŇUJEME, že v případě uvedení špatného variabilního symbolu než je uvedený na faktuře, nedojde ke spárování platby a tedy ke zbytečným potížím! Stejně tak s připsáním platby po datu splatnosti! Při opakovaných komplikacích je další fakturace na dobírku nebo s platbou předem!
Ostatní obchodní podmínky se řídí našimi Obchodními podmínkami!

Prosím, uvádějte do objednávky VŽDY číslo MOBILNÍHO TELEFONU! JE NUTNÉ!
Ať se Vám ev. dovoláme a též pro informování formou SMS o pohybu a doručování zásilky. Případné náklady na opakované doručení neneseme! V předvánočním období (říjen-prosinec) zásilky bez mobilního tel.čísla neodesíláme! 
Není v našich silách číslo dohledávat a obvolávat Vás. Čas strávený řešením tel.čísla raději věnujeme novým nabídkám a vylepšením shopu. Tedy práci pro Vás

Děkujeme za pochopení a těšíme se spolupráciS platností od 1.8.2018 jsou všechny zásilky nad 31kg zpoplatněny 35,- vč. DPH za každých 5kg. 


POZOR!! změna čísla účtu OD 1.12.2018 - 6069475060/5500

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení