LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.
26.7. a 7.8. ZAVŘENO

Není slůvko jako slůvko

Kód: PR220732
Tip
Značka: Portál
210 Kč
Skladem (2 ks)

Logopedické hrátky pro děti od tří let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní sešit pro děti spojuje téma dopravních prostředků s rozvojem vyjadřovacích schopností. Kam jede vlak? Koho veze autobus? Kam doletíme letadlem? Spousta otázek a k nim pracovní listy ke společnému povídání, ale také k vyplňování.
V první části pracovního sešitu najdete pracovní listy určené k přiřazování a třídění obrázků, které spolu souvisejí. Jsou zaměřeny na pochopení kontextu jazyka, cvičení sluchové paměti, kdy děti si mají zapamatovat instrukci (např. „Ukaž mi malé červené auto.“)
Úkoly ve druhé části sešitu jsou určeny na pochopení systému tvorby vět a na popis obrázku. Pomocí korálkových schémat dětem představujeme, jak je věta tvořena. Témata na podporu jazykového citu představuje doplňování říkadel rýmujícími se slovy nebo tvoření zdrobnělin, např. ruka – ručička.
Ve třetí části jsou témata rozvíjející vyjadřovací schopnosti dítěte, jako jsou krátké příběhy k vyprávění. V knize jsou zařazeny také komunikační hry na rozvoj interakce dítěte a rodiče.
Mgr. Kateřina Slezáková vystudovala PedF UK, obor speciální pedagogika se zaměřením na logopedii a surdopedii. Pracuje jako klinická logopedka. V nakladatelství Portál vydala pracovní listy Mluv se mnou a Není hláska jako hláska.

Autor: Slezáková Kateřina
Ilustrátor: Pauková, Tereza
Vazba: brožovaná
Formát: 205 x 294 mm
Počet stran: 96
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: