LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

MALÝ ROPRATEM

Kód: IS86904
Novinka Tip
449 Kč
Skladem (>5 ks)

Program pro rozvoj pracovního tempa, tentokrát ve verzi pro menší děti. Především pro předškoláky i děti s odkladem školní docházky a žáky 1. a 2. třídy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento program je určen pro předškoláky a žáky 1. a 2. třídy ZŠ. Je ho možné využít i pro děti s doporučeným odkladem školní docházky. Je založen na podpoře seriality (práce s posloupnostmi), intermodality (přepínání mezi jednotlivými smysly) a zrakového rozlišování (tvarů, barev, množství atd.). Tyto dovednosti (především intermodalita a serialita) jsou prozatím v materiálech pro předškoláky a nižší školní věk rozvíjeny spíše okrajově.

Cílem nácviku je podpořit schopnosti a upevňovat stávající dovednosti dítěte, správné splnění úkolů v co nejvyšší možné kvalitě, práce se symboly a sebekontrola. Materiál obsahuje i opakující se úkoly, aby bylo možné zjistit, v kterém druhu činnosti se dítě zlepšilo a zda zrychlilo svoji práci.

Dítě vypracuje každý den jeden úkol a vedle sebekontroly jej rodiče vedou i k sebehodnocení. Pravidelná činnost jej vede k soustavnosti, při které se zlepšuje i jeho soustředění.

Vedle zamýšleného rozvoje schopností a dovedností potřebných pro úspěšnou školní práci může nácvik dále pozitivně ovlivnit porozumění instrukcím a dodržování, schopnost organizovat si práci, úroveň zrakové paměti, plošné vnímání, grafomotoriku a vizuomotorickou koordinaci.

Obsahuje: metodiku, diagnostické listy, 90 listů s úkoly, list kontrol

Autor: Mgr. Iva Kopecká, Mgr. Dagmar Žeňková
Vazba: volné listy v kartonové složce
Formát: A4
Počet stran: 96
Vydáno: 2021
Vhodné pro děti od 4 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: