POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Jak na ADHD a problémy s pozorností

Kód: D613046
Značka: EDIKA
259 Kč
Skladem (1 ks)
Praktické tipy pro každý den. Spolu to zvládneme!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořit správný vývoj dětí s problémy s pozorností, zvýšeným neklidem a nedostatečnou koordinací může být v některých případech velmi obtížný úkol. Problematické může být i zvládnutí běžných každodenních situací doma či ve škole. Cílem tohoto praktického rádce je proto nabídnout osvědčené pomůcky, tipy a rady, aby všední den těchto dětí i jejich okolí byl příjemnější, srozumitelnější a celkově jednodušší, aby to byl dobrý výchozí bod pro všechno to opravdu důležité a krásné, co se dá v dětském věku prožít.
Má potíže naučit se novým dovednostem. Je neorganizované a nesamostatné. Málo si důvěřuje. Je hlučné a neposedné, nebo naopak zasněné a zpomalené. Má problémy s pozorností a dělá mnoho chyb. Nedodržuje pravidla a neplní své úkoly. Má problémy s jinými dětmi. Je nemotorné a nešikovné při tvoření, malování a psaní. Je rychle frustrované a irituje své okolí… Znáte takové dítě? V tomto rádci najdete pomoc. Dozvíte se o mnoha osvědčených pomůckách, jak zvládnout každodenní problematické situace doma i ve škole, a o tipech a tricích, jak děti s problémy s pozorností, zvýšeným neklidem a nedostatečnou koordinací podpořit ve správném vývoji.
Cílem je, aby byl všední den pro tyto děti i pro vás opět jednodušší. Tipy, které naleznete v knize, dítěti pomohou:
* naučit se novým dovednostem a zvládat úkoly a povinnosti
* být samostatnější a organizovanější
* posílit sebedůvěru a lépe se regulovat
* zlepšit vztah s dospělými
* zklidnit se, nebo naopak zvýšit bdělost
* zlepšit výkony, které vyžadují pozornost
* zlepšit sociální kompetence
* zlepšit hrubou a jemnou motoriku a grafomotoriku
* aktivněji a spokojeněji prožít volný čas
Stále více dětí má problémy vypořádat se se všedním dnem, plnit si své povinnosti a rozvíjet zdravé sebevědomí. Zkušená ergoterapeutka Britta Winter nabízí praktickou pomoc pro každodenní život a společné vzdělávání. Na základě jejích rad se dítě jednoduchým způsobem učí, jak podpořit svou pozornost, zlepšit koordinaci a upravit své chování.
Knihu ocení jak rodiče těchto dětí, tak jeho blízcí příbuzní, učitelé, vychovatelé a terapeuti.

Autor: Britta Winter
Formát: 170 x 243 mm
Počet stran: 132
Vazba: brožovaná, šitá nitěmi
Vydáno: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: