POZOR! 24.3. ZAVŘENO

Jak se úspěšně učit s ADHD - Praktický poradce pro rodiče

Kód: EM0310611
Akce Tip
Značka: Noxi
86 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Praktický poradce pro rodiče

Detailní informace

Detailní popis produktu

ADHD. Pro některé je "módní diagnózou" dnešní doby, pro jiné nejčastější psychickou poruchou dětí a mládeže. Postihuje přibližně 7% všech dětí, častěji chlapce než dívky. Diagnostikována bývá obvykle na začátku školní docházky, ačkoli symptomy jsou rozpoznatelné již od útlého věku dítěte.
Publikace autorů Fabiana Grolimunda a Stefanie Rietzlerové, švýcarských psychologů a odborníků na poruchy pozornosti, přináší řadu konkrétních a praktických řešení, jak úspěšně zvládnout život s ADHD. Najdete v ní jednoduché, ale efektivní řešení, jak zvýšit koncentraci a pozornost dětí odfiltrováním rušivých stimulů z prostředí, i jak podpořit jejich motivaci k učení. Ukáže vám, že koncentrace není nutně spojena s nehybným sezením, a že i zapomnětlivého a chaotického žáka lze hravou formou navést na systém v učení a pořádek ve věcech.
To, co dělá tuto publikaci nanejvýš atraktivní, jsou praktické návody na zvládání života s ADHD. Najdete v ní množství konkrétních příkladů, s přihlédnutím k typu poruchy pozornosti, jak svému dítěti zpřehlednit, zjednodušit a zpříjemnit učení. Navíc zjistíte, jak můžete při učení využít jeho silné stránky (například obrazotvornost nebo zvýšenou potřebu pohybu) místo toho, abyste bojovali s jeho slabostmi.

Autor: Grolimund Fabian, Rietzler Stefanie
Vazba: Paperback
Formát: 142 x 208 x 17 mm
Počet stran: 256
Vydáno: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: