Diktafon Anobic S01

Kód: SMA02
4 150 Kč
5-7 prac. dnů

Diktafon Anobic S01 překládá do 134 jazyků a převede zvukový záznam do psaného textu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co si nepoznamenáte, to zapomenete. Známé pravidlo, které zná každý. Ještě před pár minutami jste to měli na jazyku, ale jako kouzlem se vše vytratilo. Jasně, máme tu aplikace typu Poznámky, Připomínky nebo nativní diktování. Co takhle spojit vše do jednoho. Ano, diktovat a za pár minut mít celý záznam v emailu nebo v cloudové složce. To vše v českém jazyce? S s diktafonem Anobic žádný problém.

Všechny vaše nahrávky pak Anobic automaticky nejen analyzuje ohledně přepisu textu, ale i ukládá do iCloudu. Zvolit si však můžete i Google Disk nebo Dropbox. Představte si, že během online porady nebo školení položíte Anobic na stůl a po skončení všem pošlete textový přepis ( format Word nebo PDF).

Pomocí nejnovějších technologií rozpoznávání řeči, strojového překladu a pokroku technologie NLP podporuje přepis a překlad řeči ve 134 jazycích. Ať už si necháváte minuty na obchodní schůzku nebo nahráváte přednášku do školy, stačí připojit tento gadget ke smartphonu.

Diktofon Anobic se velmi snadno používá, má velmi krásný design a nízkou hmotnost a je vybaven funkcemi, díky nimž je neuvěřitelně užitečný. I když je malý, má super výdrž baterie, která je v pohotovostním režimu více než 30 dní a nepřetržité nahrávání více než 10 hodin. Díky vestavěnému úložišti 16 Gb úložišti můžete rychle upravovat a sdílet obsah s lidmi kdykoli a kdekoli.

Diktafon Anobic navíc funguje i bez mobilní aplikace a k poslechu nahrávek můžete připojit sluchátka. Díky těmto funkcím je tento diktafon s umělou inteligencí pro přepis hlasu ideálním inteligentním zařízením, které vám usnadní pracovní život.

Počet jazyků: 134.
Jazyk: Čeština, Slovenština, Čínština (Mandarin), Angličtina, Japonština, Ruština, Francouzština , Francouzština (Kanada) , Polština, Dánština, Němčina, Arabština, Finština, Korejština, Holandština, Rumunština, Portugalština, Portugaština (Brazílie), Japonština, Švédština ,Thajština, Rečtina , Spanělština, Maďarština, Italština, Čínština (Kantonský), Vietnamština...

Technické parametry
Velikost: 62 x 18 x 15 mm
Paměť: 16 Gb
Vestavěná baterie: lithium-polymerová (300 mAh)
Váha: 17 gr
Přenos dat: USB/BT 4.2/5.0
Obsahuje: 1xDiktafon Anobic, PC-Link
10 hodin záznamu
Podpora: 134 jazyků.
OS:Android OS/iOS

Vlastnosti

Přepis záznamu zvuku (řeči) na text
Simultánní tlumočení do 112 jazyků

HD záznam
2 mikrofony pro dokonalý záznam zvuku
Praktický kolíček na připevnění
Elegantní Hi-Tech design
Okamžité sdílení na sociální sítě
Mobilní aplikace pracuje s Android a iOS smartphony a Windows PC
Bluetooth připojení
USB type C
Zabudovaná vnitřní paměť 16GB

Pozor! je nutné počítat s placením poplatku za nahrávanou minutu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: