Méďovo čtení a psaní 1. díl

Kód: F666808
Značka: INFRA
169 Kč
Skladem (>5 ks)

Pracovní sešit pro děti se SVP, dyslexií a lehkým mentálním postižením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento pracovní sešit „Méďovo čtení a psaní – 1. díl“ vznikl z důvodu nedostatku učebních materiálů, učebnic a pracovních sešitů ve třídách ZŠ speciálních.

Plněním úkolů žáky doprovází po celý školní rok kamarád MÉĎA. Sešit je rozdělený podle ročních období a významných svátků (Vánoce, Velikonoce). Na každé straně jsou vždy maximálně čtyři úkoly. Písmo jsme záměrně zvolili většinou tiskací velké. Nedílnou součástí jsou veselé obrázky a motivační otázky na upevnění čteného textu.

Přestože vznikl pracovní sešit Méďovo čtení a psaní – 1. díl ve speciální základní škole a je úspěšně využíván u žáků se SMP konkrétní školy, je nutné si uvědomit, že děti ve speciálních školách mají velmi individuální potřeby a že to, co funguje u jednoho, u druhého nemusí. Proto je na zvážení každého pedagoga a vychovatele nebo rodiče, kteří budou používat tento pracovní sešit, jakou míru samostatnosti a jaké schopnosti má konkrétní dítě/žák a jak podle toho pak budou k úkolům přistupovat.

Pracovní sešit byl úspěšně vyzkoušen u žáků s dyslexií a LMP. Je vhodným doplněním výuky českého jazyka pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami na základních školách. Využití najde i při domácím procvičování.


Autor: R. Němcová, L. Hortová
Ilustrace: Helena Hrdá
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 44
Vazba: pracovní sešit
Datum vydání: 2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: