AKTUÁLNÍ AKCE A SLEVY najdete zde
PRÁZDNINOVÁ PROVOZNÍ DOBA info zde

Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Víš, co čteš?

Neohodnoceno
 

Ilustrovaný pracovní sešit s jednoduchými cvičebními texty, které pomáhají dětem se soustředěním se na text, který čtou.

Dostupnost Momentálně nedostupné
123 Kč
Kód produktu PR210481
Značka Portál
Kategorie SPU
 

Začínající čtenáři často příliš nevnímají, co čtou. Tento ilustrovaný pracovní sešit s jednoduchými, krátkými cvičnými texty jim pomůže číst s větším soustředěním a pozorností. K pozornému Luštění s nácvikem pozorného čtení naslouchání čtenému textu děti motivuje možnost vyluštit tajenku a správně dokreslit nebo vybarvit obrázky. Pracovní sešit je rozdělen do dvou částí. První obsahuje čtrnáct krátkých příběhů a na ně navazující luštěnky a dokreslovačky. Druhá část se skládá z různých na sobě nezávislých úkolů. Děti čtou jednotlivé věty a podle nich luští tajenky nebo dokreslují obrázky. Návod k řešení je vysvětlen u každého úkolu zvlášť.
Iva Nováková je absolventka střední odborné školy výtvarné, zaměřuje se na tvorbu pro děti. Je autorkou zábavných a didaktických doplňovaček, hádanek, omalovánek a vystřihovánek, které publikovala například v nakladatelstvích Mladá fronta, Pierot, Trinitas, Tip a Litera. V Portálu jí v roce 2009 vyšla kniha Zábavný pravopis (2009).

Vazba: brožovaná
Formát: 205 x 294 mm
Počet stran: 64
Vydáno: 2010
Věková kategorie: pro děti od 6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: