Víš, co čteš?

Kód: PR216766
Tip
Značka: Portál
134 Kč
Skladem (3 ks)

Ilustrovaný pracovní sešit s jednoduchými cvičebními texty, které pomáhají dětem se soustředěním se na text, který čtou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začínající čtenáři často příliš nevnímají, co čtou. Tento ilustrovaný pracovní sešit s jednoduchými, krátkými cvičnými texty jim pomůže číst s větším soustředěním a pozorností. K pozornému Luštění s nácvikem pozorného čtení naslouchání čtenému textu děti motivuje možnost vyluštit tajenku a správně dokreslit nebo vybarvit obrázky. Pracovní sešit je rozdělen do dvou částí. První obsahuje čtrnáct krátkých příběhů a na ně navazující luštěnky a dokreslovačky. Druhá část se skládá z různých na sobě nezávislých úkolů. Děti čtou jednotlivé věty a podle nich luští tajenky nebo dokreslují obrázky. Návod k řešení je vysvětlen u každého úkolu zvlášť.
Iva Nováková je absolventka střední odborné školy výtvarné, zaměřuje se na tvorbu pro děti. Je autorkou zábavných a didaktických doplňovaček, hádanek, omalovánek a vystřihovánek, které publikovala například v nakladatelstvích Mladá fronta, Pierot, Trinitas, Tip a Litera. V Portálu jí v roce 2009 vyšla kniha Zábavný pravopis (2009).

Vazba: brožovaná
Formát: 205 x 294 mm
Počet stran: 64
Vydáno: 2010, dotisk 2020
Věková kategorie: pro děti od 6 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: