O čem tělo vypráví

Kód: D437512
Tip
Značka: CPRESS
215 Kč
Skladem (1 ks)

Moudré příběhy pro děti
Dovolte si zastavit se a zaposlouchat do řeči svého těla...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ponořte se s námi do citlivého vyprávění 17 dětských příběhů, jejichž malí hrdinové se v různých životních situacích setkávají s rozmanitými reakcemi svého těla. Učí se těmto procesům naslouchat a využívat je ke zvládání vlastních emocí. Jejich prostřednictvím si rozšiřují slovníček vjemů, posilují psychickou odolnost a schopnost aktivně využívat svých vlastních energetických zdrojů. Kniha je určena dětem, rodičům i pedagogům, kteří důvěřují moudrosti lidského těla a chtějí rozvíjet jeho poznávání.

Pokud se v reakcích svého vlastního těla orientujeme, může to výrazně přispět k intenzivnějšímu prožívání osobního pocitu bezpečí, svobody a sebedůvěry. Posilujeme tím také svou psychickou rovnováhu, což vede k vlastnímu zklidnění, bezpečnému zvládnutí aktuálního problému a zpracování svých emocí.
Ponořte se s námi do citlivého vyprávění 17 dětských příběhů, jejichž malí hrdinové se v různých životních situacích setkávají s rozmanitými reakcemi svého těla. Jejich prostřednictvím si rozšiřují slovníček vjemů, posilují psychickou odolnost a schopnost aktivně využívat svých vlastních energetických zdrojů.
Kniha je určena dětem, rodičům i pedagogům, kteří důvěřují moudrosti lidského těla a chtějí rozvíjet jeho poznávání. Na konci každého příběhu jsou proto připraveny podněty, jak s ním dále pracovat a nechybí ani nápady na inspirativní hry, kreativní tvoření a další zajímavé techniky.

V této knize naleznete:
• 17 kouzelných příběhů z dětského světa
• techniky práce s tělem a emocemi
• nápady na inspirativní hry a kreativní tvoření
• podklady k emočnímu mapování školní třídy a rodiny
• 18 krásných omalovánek


Autor: Iva Hegrová
Výtvarný autor: Eva Rybníčková
Vazba: brožovaná, šitá
Rozměr: 145 x 205 mm
Počet stran: 112
Vydáno: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: