KAFOMETÍK Lidské tělo

Kód: F666563
Značka: INFRA
295 Kč
Skladem (5 ks)
Další, již 5. díl z řady KAFOMETÍK na téma LIDSKÉ TĚLO A ZDRAVÍ obsahuje 50 pracovních listů zaměřených na všechny oblasti dle RVP PV a také metodické náměty pro činnosti a aktivity

Detailní informace

Detailní popis produktu

Další díl z řady KAFOMETÍK na téma LIDSKÉ TĚLO A ZDRAVÍ obsahuje 50 pracovních listů zaměřených na všechny oblasti dle RVP PV a také metodické náměty pro činnosti a aktivity z oblasti poznávací, pohybové a výtvarné, čímž tvoří ucelený metodický materiál pro mnohostranné použití v praxi pedagoga. V pracovních listech najdete postavičky znázorňující dvacet nejznámějších profesí a pomocí aktivit se s nimi děti blíže seznámí.

V metodické části najdete spoustu her a aktivit, pomocí kterých budou děti poznávat lidské tělo, jeho anatomickou skladbu a také to, co všechno naše tělo potřebuje a co mu škodí. Na pracovních listech si mohou své vědomosti procvičovat a zábavnou formou vštěpovat zdravé návyky.

Výrobce: INFRA, s.r.o.
V KAFOMETÍKu najdete:
• 4 příběhy Evy Hurdové
• rozsáhlý sborník básniček, říkadel a originální písničky Marie Kružíkové
• hry a aktivity v oblasti poznávací, pohybové a výtvarné, které zároveň rozvíjí i předmatematickou a předčtenářskou gramotnost
• 50 pracovních listů ke kopírování
• 2 barevné laminované přílohy A4 s vyobrazením lidského těla (kostra, svaly, krevní oběh, orgány)

Formát publikace je řešen praktickou formou volných listů formátu A4 v kartonových deskách, což umožňuje snadnou manipulaci při kopírování jednotlivých pracovních listů pro děti.

Autor: Bc. R.Špačková, Bc. P.Adamcová, E.Hurdová, Bc. M.Řehořová, Bc. H.Jarošová, D.Gricová
Vazba: listy v brožované složce
Formát: 210 x 297 mm
Datum vydání: 2015

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: