POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

KAFOMETÍK Počasí

Kód: F666402
Značka: INFRA
295 Kč
Skladem (4 ks)
Publikaci, kterou vytvořily učitelky mateřských škol v reakci na potřeby dětí, přinášejí jednotlivé listy dostatek námětů pro rozvoj jejich dovedností ve všech vzdělávacích oblastech dle RVP PV. Sada 56 listů nabízí metodické náměty

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z jednotlivých listů si snadno sestavíte vlastní tematický celek nebo projekt, který bude odpovídat zájmům a potřebám Vašich dětí. K jednoduché manipulaci se souborem přispívá i volné řazení listů, což umožňuje jejich snadné kopírování.
Téma „Počasí“ Vás překvapí svou univerzálností. Jednotlivé náměty jsou využitelné po celý školní rok a podporují nenásilně také fantazii a představivost dětí. Práci s listy Vám usnadní jednoduché grafické ikonky.Poskytují informaci o věkové skupině, pro kterou je námět určen, současně také upozorňují na vzdělávací oblast, které se námět nejvíce dotýká, ikonky znázorňující druhy pomůcek, které si můžete připravit předem. Předložené náměty rozvíjejí matematickou i čtenářskou gramotnost, řeč, základní vědomosti týkající se přírody a přírodního prostředí, jemnou motoriku, pohybové dovednosti, fantazii a představivost.
Pracovní listy s metodikou tvoří ucelený pedagogický materiál pro mnohostranné využití v praxi.

Autor: Bc. R.Špačková, Bc. P.Adamcová, Bc. H.Jarošová, D.Gricová
Vazba: listy v brožované složce
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 56
Datum vydání: 2012

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: