Říkej si tu řeč

Kód: EM0378681
129 Kč
Skladem (1 ks)

Souhrn hlasových cvičení a návodů, vhodných pro budoucí herce, moderátory, zpěváky, ale i pro všechny, kteří chtějí správně mluvit českou řečí a chtějí ji také správně vyslovovat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha “ŘÍKEJ SI TU ŘEČ“ je souhrnem hlasových cvičení a návodů, vhodných pro budoucí herce, moderátory, zpěváky, ale i pro všechny, kteří chtějí správně mluvit českou řečí a chtějí ji také správně vyslovovat.
U některých jedinců by se mohla jejich pomocí včas diagnostikovat vada řeči, opakovaná cvičení také mohou pomoci v jejím odstraňování. JAZYKOLAMY jsou úžasnou kapitolou, která pobaví všechny generace a můžou se tak stát nepostradatelným pomocníkem při školní a odborné výchově nebo soukromé výuce dětí i mladých talentů. TATO PUBLIKACE VÁS BUDE PROVÁZET PO CELÝ ŽIVOT.
Autor, díky těmto hlasovým cvičením a návodům zvládl napravit pár mírných vad řeči, a stal se profesionálním zpěvákem a moderátorem. Texty jsou vybrány z písní a říkadel Karla Jaromíra Erbena, z poezie Vítězslava Nezvala, Christiana Morgensterna a Williama Shakespeara. Ostatní texty jsou čerpány z lidové tvorby a z literatury autora. Přejeme všem čtenářům mnoho zábavných a příjemných chvil s touto knihou a s její pomocí k získání velkého obdivu a úspěchu u ostatních.

Autor: Jindřich Kraus
Formát: 148 x 195 x 6 mm
Vazba: Kniha, paperback
Počet stran: 64
Vydáno: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: