PEXI Velcro skládačky - Emoce

Kód: PX0053
Tip
Značka: Alexander
262 Kč
Skladem (3 ks)

Naučná skládačka pro děti od 36 měsíců do 6 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

2 pružné plastové destičky se suchým zipem, 20 samostatných dílků a 6 karet emočních výrazů, které umístíte na destičky pomocí suchého zipu. Díky této vychytávce jednotlivé díly jen tak nespadnou.
Poskládejte a poznejte výrazy tváře a trénujte svou emoční inteligenci. Zjistěte více o vlastních emocích a pokuste se uhodnout co cítí vaší blízcí nebo kamarádi.

CO JE UVNITŘ?
V krabičce najdete 2 plastové obličeje, 6 papírových karet s vyobrazením emocí a 20 dílů obličeje., které umístíte na destičky pomocí suchého zipu. Díky této vychytávce jednotlivé díly jen tak nespadnou a budou držet na správném místě. Všechny části jsou vyrobené z odolného, ale tenkého plastu se speciální povrchovou úpravou, která je dětem příjemná na dotek.

JAK HRÁT?
Hra obsahuje několik karet s různými emocemi a dva obličeje - dívku a chlapce. Vezměte jednu kartu s vyobrazenou emocí a ukažte jí dítěti. Požádejte ho, aby pro výraz obličeje vybral odpovídající oči, ústa, nos a "přilepil" je pomocí suchého zipu na plastovou destičku s prázdným obličejem. Vyzkoušejte sami zopakovat výraz na své tváři a povzbuďte dítě aby udělalo to samé!

Postupte na další úroveň Emoční Inteligence!

Poproste dítě, aby našlo oči, nos a ústa pro přesně opačnou emoci, než je nakreslená na kartě. Proberte spolu s děckem nejemotivnější okažiky dnešního dne a řekněte si, při čem se takto cítilo. ...a co se Ti před tím stalo? Zkuste společně najít důvod.

BENEFITY:
- zlepšuje motorické schopnosti
- trénuje vyjadřování a mluvenou řeč
- rozvíjí myšlení a emoční inteligenci
- upevňuje udržení pozornosti

Poskládejte a poznejte výrazy tváře a trénujte svou emoční inteligenci. Zjistěte více o vlastních emocích a pokuste se uhodnout co cítí vaší blízcí nebo kamarádi.

Vyzkoušejte si také jednotlivé emoce přímo na svojí tváři. Daří se to?

- Údiv
- Hněv
- Radost
- Smích
- Smutek
- Znechucení

Věk: 3+
Obsah hry: 1 ks barevná krabička s uchem, 2 pružné plastové destičky se suchým zipem, 20 samostatných dílků a 6 karet emočních výrazů
Rozměr balení: 24 x 18 x 5 cm
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje male části - nebezpečí jejich spolknutí. Nutnost dozoru dospělé osoby při hře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: