POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Set 20 ks piktogramů - Emoce DÍVKA

Kód: KR3016
Značka: Piktomag
218 Kč
Skladem (5 ks)

Set obsahující 20 základních piktogramů používaných při zvládání každodenních emocí a pocitů ve verzi pro dívky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magnetky jsou čtverce 4,5×4,5cm se zaoblenými rohy. Pevné, tisk nezávadnými barvami z přírodních výtažků rovnou na magnetickou fólii, což zvyšuje jejich odolnost. Jsou otíratelné. Svým rozměrem jsou kompatibilní se všemi výrobky a okénky na magnetických tabulích či s ostatními magnetickými pomocníky naší značky.
Pokud tento set neobsahuje pro Vás nepostradatelný piktogram, kontaktujte nás e-mailem a pokusíme se s Vámi domluvit a vyrobit Vám jej za příplatek 20Kč.
Pokud potřebujete své vlastní obrázky k natištění, poptejte nás též a je možnost vyrobení magnetek na míru. Kalkulaci zašleme. Nebo vyčkejte, postupně budeme doplňovat škálu piktogramů a sad.
K tomuto produktu se velice hodí magnetické listy, které je možno použít i jako komunikační podklad. Tento list je uzpůsoben ke vložení do Piktoknihy – piktomagový pořadač vyrobený na míru nebo k Piktolistům
Rozhodně se podívejte na naše magnetické pomocníky, podkladové destičky pod magnetky nebo Piktoš, díky kterým se Vám bude lépe komunikovat a využijete je při výuce i při hře.Rozměr magnetky: cca. 4,5 x 4,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: