POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Gesta - Hrajeme si s Kamínkem

Kód: EM0332240
Tip
Značka: Logos
172 Kč
Skladem (2 ks)

Soubor obsahuje 126 originálních barevných karet se znázorněnými gesty z tematických oblastí rodina, zvířata, předměty, činnosti, barvy, příroda, pocity a z dalších.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohybem těla, rukou a mimikou tvoříme gesta a znaky, které jsou přirozenou součást naší komunikace. Jejich prostřednictvím můžeme vyjádřit svá přání, potřeby a pocity. Gestům rozumíme všichni. Sbližují nás a nabízejí atraktivní a dobrodružnou formu dorozumívání. Přirozenou a hravou formou podporují rozvoj dětské řeči.
Neutrální postava Kamínku, který jednotlivá gesta prezentuje, umožňuje maximální soustředění na samotné provedení gesta.
Soubor obsahuje 126 originálních barevných karet se znázorněnými gesty z tematických oblastí rodina, zvířata, předměty, činnosti, barvy, příroda, pocity a dalších.
Součástí karet je návod, jak gesta a znaky používat v praxi. Najdete v něm i odpovědi na důležité otázky. Např. kdy s gesty začít, jak gesta souvisí s mluvenou řečí a jak s nimi pracovat v každodenním životě. Na každé kartičce je znázorněno jedno gesto a uveden postup jeho provedení. Karty se dají různě kombinovat a dají se z nich tvořit jednoduché i složité věty.

Autor: Jitka Kaulfussová
Ilustrace: Petra Z. Jelen
Formát: 210 x 297 x 6 mm
Vazba: karty
Počet stran: 16
Vydáno: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: