LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Základní set 255 piktogramů

Kód: KR4005
Značka: Piktomag
2 014 Kč
Skladem (3 ks)
Tato sada je určena především pro rané dětství, tzn. věk cca 3-6 let, pro dítě začleňující se mezi ostatní děti a které si osvojuje hygienické, sociální návyky nebo se učí oblékat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento základní set obsahuje nejvíce používané piktogramy: hygiena, denní režim, oblékání, volný čas, barvy, čísla a jiné. Všechny piktogramy, které set obsahuje najdete v galerii tohoto produktu. Najdete zde i další symboly: říci si o pomoc, odměna, loučení…
Tento produkt určen především pro rané dětství, tzn.. věk cca 3-6 let, pro dítě začleňující se mezi ostatní děti, pro dítě, jenž si osvojuje hygienické, sociální návyky nebo se učí oblékat.
Dále by se Vám mohly hodit k tomuto produktu magnetické nástěnky, komunikační pomocníci nebo barevné magnetické lišty.
Piktoš:
DOPORUČUJEME DOKOUPIT pomůcku zvanou ,,Piktoš“ - slouží k rychlé komunikaci pomocí magnetických piktogramů. Je využitelný především v domácnosti. Základní speciální vlastností Piktoše je, že je snadno přemístitelný. Horní otvor slouží k zavěšení na kliku u dveří či kouli u nábytku. Nebo jej můžete přimagnetovat na pračku, lednici či jinou kovovou plochu. Využitelný při hygieně v koupelně, kdy jej může mít dítě zavěšený na klice, kde uvidí postup na magnetkách nebo při oblékání. Piktoš má dva sloupce, které využijete ho při různé komunikaci. Jsou to dvě magnetické folie držící u sebe magnetickou silou. Je možno je rozebrat na dvě části a použít např. na lednici. Je omyvatelný a snese náročnější zacházení. Je kompatibilní s většinou našich magnetek.

Materiál: magnetická folie

Rozměry magnetky: 4,5 x 4,5cm

Balení obsahuje 250 ks pitogramových obrázkových magnetek + 5 prázdných magnetek s možností dokreslení buď nesmazatelným fixem nebo stíratelným(ale zde možnost umazání a ztrácení se obrázku) Baleno v krabičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: