Týdenní režim - rozšířená sada - CHLAPEC

Kód: KR4004
Značka: Piktomag
1 572 Kč
Skladem (2 ks)
Cílem této sady je jasné zorientování se v režimu týdne. Sada je nejen pro autisty, pro chlapce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cílem této sady je jasné zorientování se v režimu týdne. Hygienické a stravovací návyky. Kdy je čas vstávat a jít spát. Určení plánu dne pomůže dětem nabýt jistotu, co jej ten den čeká a tím získává jistotu. Tato cenově výhodná sada obsahuje 174 obrázkových magnetek piktogramů a 2x prázdnou magnetku k dokreslení vlastního obrázku (pokud použijete mazací fix, můžete kreslit více obrázků) o velikosti 4,5×4,5cm. Všechny obrázky, které tento set obsahuje najdete v galerii tohoto produktu. Obrázky jsou kresleny tak, aby byly co nejpříjemněji vnímány, tzn. osoby – lékaři, učitelé, kamarádi, … jsou nakresleni s úsměvem na tváři a roztaženýma rukama. Vzhledem ke skutečnosti, aby nebyly děti rozptylovány např. barvou oblečení na obrázku jsou všechny piktogramy malovány víceméně černobíle, pouze neutrální motivy jsou barevné, např. strom, míč, slunce apod.
Je konec suchým zipům, ostrým laminovaným hranám! V nabídce najdete i magnetické tabule, magnetické lišty a podklady (magnetické i popisovatelné).

Materiál: magnetická folie

Rozměry magnetky: 4,5 x 4,5cm

Balení obsahuje 174 obrázkových magnetek piktogramů a 2x prázdnou magnetku k dokreslení vlastního obrázku. Baleno v krabičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: