Můj skvělý život

Kód: KR2013
Tip
Značka: Piktomag
889 Kč
Skladem (4 ks)

Můj skvělý život je motivačním kalendářem, zároveň pomůckou pro výchovu dítěte, kde pomocí nadšení a bez slz získává užitečné dovednosti. Magnetky plánovaného dosažení cílů má různé úrovně, je zajímavá pro děti cca od 3-7let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inspirací pro nápad vytvoření motivačního kalendáře Můj skvělý život byl ,,Modrý život“ -soubor pravidel od spisovatele Jaroslava Foglara objevujícího se v jeho knize Přístav volá, které denně plnil a dodržoval hlavní hrdina. Magnetky s modrou tečkou v pavém horním rohu jsou úkoly přímo přejaté z modrého života. Každodenním plněním stanovených cílů se děti učí samostanosti a metodou pozitivní motivace se ubírají k lepším výsledkům.
JAK HRÁT? Hlavní plocha(podklad) je oboustranně magnetický, zavěste ho na jakoukoliv kovovou plochu(magnetická nástěnka, kovovová nástěnka, lednice).
Úkoly se rozmisťují na první vodorovný řádek, i když samozřejmě plochu můžete využívat , jak vás napadne. Do řádků se dny v týdnu se poté umisťují smajlíci.
Pravidla si nastavte sami, záleží na věku dítěte a schopnosti a možnosti plnit, čištění zubů by mělo probíhat bezvýhradně denně, ale jsou úkoly, které mají být víceméně motivační a občas okolnosti je neumožňují splnit, proto jsou v sadě i smajlíci s přivřeným okem, kteří se dávají za snahu. Když nenajdete kartu se svým úkolem, obsahuje sada i 4x kartu s malým otazníkem, kam si můžete vytyčit svůj vlastní cíl. Po týdnu nastává vyhodnocení a magnetka s pokladem, po měsíci splněných medailí získává hráč truhlu s pokladem, tedy předem dohodnutou odměnu – výlet, menší dárek, splněné přání,…MAGNETKY SE SMAJLÍKY, MEDAILEMI A TRUHLOU BY NEMĚLY BÝT DĚTEM K DISPOZICI.
POZOR – HRA POD DOHLEDEM DOSPĚLÉ OSOBY A V ŽÁDNĚM PŘÍPADĚ BY SI NEMĚLY HRÁT S MAGNETKAMI DĚTI MLADŠÍ 3 LET. HROZÍ SPOLKNUTÍ MAGNETEK, JEDNÁ SE O MALÉ DÍLY, A MOHLY BY NASTAT VÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ KOMLIKACE-DUŠENÍ APD.

Obsahuje :
- oboustranný magnetický barevný podklad, ohebný 26x36cm
- motivační magnetky s tučňákem – 26ks , 32x32mm se zaoblenými hranami – čištění zubů, mýt se studenou vodou, cvičení a pohyb, neříkat ošklivá slova, radostný prožitek, dobrý skutek, čestné chování, učesat se, číst knihu, vázat si tkaničky, jíst ovoce a zeleninu, být šetrný k přírodě, správně se obléknout na ven, mýt si ruce, chodit do kroužku, starat se o domácího mazlíčka , poděkovat, jít k lékaři, spinkat ve své postýlce, uklízet hračky, být kamarádský, učit se novým věcem, ustlat postel, umýt vlasy, odnášet špinavé nádobí, chodit sám na WC
- 4ks 32x32mm magnetky s otazníkem pro vaše vlastní úkoly
- 69ks smajlíků o průměru 23mm
- 10ks mračounů o průměru 23mm
- 4x medaile – každý týden jedna
- 1x truhla s pokladem – vítězná měsíční magnetka – zakončení měsíční snahy – smluvená odměna

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: