Schylling Ve tmě svítící míček NeeDoh

Kód: DDSYGND
Značka: Schylling
103 Kč
Skladem (1 ks)

Schylling's Glow In The Dark NeeDoh je mačkací, ve tmě svítící míček se zelenou září.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schylling's Glow In The Dark NeeDoh je mačkací, ve tmě svítící míček se zelenou září. Tento jedinečný antistresový míček, je zároveň neposedná hračka, kterou lze mačkat, tahat. Perfektní způsob, jak si zlepšit náladu, když přijde tma.
NeeDoh je vyroben z netoxického materiálu, vyplněn super měkkou směsí, díky čemuž je dokonalou hračkou. Ideální pro zábavu na cestách nebo jako prostředek proti úzkosti, pomáhá také dětem soustředit se a udržet pozornost. Ideální také jako dárek.

Hlavní vlastnosti:

  • vhodný pro osoby s ADD, ADHD, OCD, autismem a úzkostí
  • antistresový míček i hračka
  • ideální na cesty
  • podporuje soustředěnost a pozornost
  • vyrobeno z netoxického materiálu

 

 

Firma Schylling se již více než 40 let specializuje na výrobu nadčasových produktů. Sídlí v Severním Andoveru, ve státě Massachusetts, v USA. Svou činnost nejprve zahájila produkcí hraček inspirovaných starožitnostmi. Později její nabídku začala tvořit osobitá kolekce inovativních dárků nebo tradičních hraček s nádechem nostalgie, pro děti všech věkových kategorií. Postupně získala za své výrobky mnoho ocenění. Na svých produktech tvrdě pracuje s cílem vždy prorazit, zaujmout a nadchnout svými podmanivými designy všechny obdarované. Stále přitom inovuje historické hračky, mezi kterými najdete především ikonické výrobky z cínu, které jsou důležitou součástí jejího odkazu. Ve firmě Schylling jsou hrdí na své kulturní dědictví, nabízejí hračky vysoké kvality, které jsou bezpečné a kreativní. Mezi jejich nejznámější produktové řady patří například arkádové hry, My Little Pony nebo Lokomotiva Tomáš.


CENA ZA 1 KUS

Rozměry: 6,3 x 6,3 x 6,3 cm
Věk: 3+
Materiál: netoxický materiál
Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí vdechnutí malých částí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: