Schylling Příšerky Needoh Dohjee sada 3 ks

Kód: SYDJPK3
Značka: Schylling
185 Kč
Skladem (3 ks)

Malá stvoření, která tvoří ultimátní neposednou hračku, která je připravená k mačkání, tahání... Sada 3 příšerek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Schylling's NeeDoh Dohjees je řada malých stvoření, která tvoří ultimátní neposednou hračku, která je připravená k mačkání, tahání... Nee Doh je vyroben z netoxického materiálu podobného těstu, který se vždy vrátí do původního tvaru. Ideální pro zábavu na cestách nebo jako prostředek proti úzkosti, pomáhá také dětem soustředit se a udržet pozornost

V každém balení mohou být různé příšerky. Štěně, hroch kočka nebo monstra. Navíc každé balení obsahuje jednu příšerku Glow In The Dark NeeDoh Dohjee. Dodává se v různých stylech a barvách - nikdy nevíte, co dostanete. Zasíláme náhodně.

Hlavní vlastnosti:

  • podporuje soustředění a pozornost
  • různé barvy a styly, 24ks mačkacích stvoření ke sbírání
  • vyrobeno z netoxického materiálu připomínajícího těsto

 

 

Firma Schylling se již více než 40 let specializuje na výrobu nadčasových produktů. Sídlí v Severním Andoveru, ve státě Massachusetts, v USA. Svou činnost nejprve zahájila produkcí hraček inspirovaných starožitnostmi. Později její nabídku začala tvořit osobitá kolekce inovativních dárků nebo tradičních hraček s nádechem nostalgie, pro děti všech věkových kategorií. Postupně získala za své výrobky mnoho ocenění. Na svých produktech tvrdě pracuje s cílem vždy prorazit, zaujmout a nadchnout svými podmanivými designy všechny obdarované. Stále přitom inovuje historické hračky, mezi kterými najdete především ikonické výrobky z cínu, které jsou důležitou součástí jejího odkazu. Ve firmě Schylling jsou hrdí na své kulturní dědictví, nabízejí hračky vysoké kvality, které jsou bezpečné a kreativní. Mezi jejich nejznámější produktové řady patří například arkádové hry, My Little Pony nebo Lokomotiva Tomáš.


CENA ZA 1 KUS

Rozměry: 6,9 x 6,9 x 7,5 cm
Věk: 3+
Materiál: netoxický materiál
Nevhodné pro děti do 3 let, nebezpečí vdechnutí malých částí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: