POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

KuliFerda - Odklad školní docházky

Kód: EM0590156
Značka: RAABE
186 Kč
Skladem (2 ks)

Pracovní sešit představuje užitečnou pomůcku na podporu školní zralosti pro děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní sešit KuliFerda - Odklad školní docházky představuje užitečnou pomůcku na podporu školní zralosti pro děti, které nejsou ještě připravené na vstup do základní školy a zůstávají po zápisu v mateřské škole. Obsahuje pracovní listy pro předškoláky k zábavnému rozvoji specifických dovedností budoucího školáka, které usnadní jeho úspěšný start v 1. ročníku základní školy. 
Pracovní sešit nabízí úvodní vhled do problematiky školní připravenosti a zralosti. Přináší charakteristiku žáka-prvňáka se zaměřením na jeho tělesný vývoj, úroveň vyspělosti kognitivních funkcí, emociálně-sociální oblast a úroveň práceschopnosti.
Praktická část má podobu atraktivních a motivačních pracovních listů. Ke každému z nich je vytvořena instruktážní tabulka, jak s pracovním listem pracovat, aby dítě naplno využilo svůj potenciál.
Pracovní sešit je vhodný pro individuální práci s dětmi s odkladem školní docházky v mateřské škole a vhodný je i pro přípravnou třídu ZŠ. Pracovní listy mají usnadnit práci také rodičům, kteří děti na úspěšný vstup do školy připravují v domácím prostředí.

Pracovní sešit je určen předškolákům ve věku od 5 do 7 let.

Autor: PaedDr. Kunštárová Žaneta
Ilustrace: Mgr. Andrea Magejčeková
Vazba: Paperback
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 64
Datum vydání: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: