Mít vše hotovo pro teenagery

Kód: ZP550750
Novinka Tip
289 Kč
Skladem (5 ks)

Zorganizuj si život ve světě plném rozptylování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objev dokonale fungující metody, se kterými zvládneš bez stresu školu, sport, zájmové aktivity, rodinu, vztahy, přátele i zábavu. Zbaví tě prokrastinace, pomůže vytvořit plán úkolů a pochopíš i mnohé o tom, jak funguje mysl. Tohle není obyčejná knížka. Je to průvodce a balík nástrojů pro život – pro tvůj úspěšný život.
Původní kniha Davida Allena Mít vše hotovo je velmi slavná: po celém světě na ni nedají dopustit miliony lidí, kteří se rozhodli lépe si uspořádat život.
Mít vše hotovo pro teenagery ji přizpůsobuje potřebám tvé generace. Svět je čím dál složitější a naučit se zvládat změny bude tvou superschopností!
S Mít vše hotovo pro teenagery se naučíš:
* Jak si pomocí jednoduchých pravidel uspořádat všechny své úkoly a aktivity, abys na nic nezapomněl či nezapomněla
* Jak se nenechat rozhodit, když se věci zdánlivě vymykají kontrole
* Proč je užitečné stanovovat si cíle a jak se připravit na jejich změnu
* Jak se vyhnout úzkosti a pocitu zahlcení povinnostmi
* Mít dobrý pocit z toho, co děláš, i z toho, co neděláš
S knížkou můžeš pracovat sám či sama, společně s kamarádem nebo s někým dospělým. Vyzkoušej z ní různé tipy, zkus přijít na to, co pro tebe funguje nejlépe, a stavěj na tom dál. Když se tvůj svět stane složitějším, přečti si knihu znovu, protože je plná nápadů, které ti pomohou projít všemi etapami života. Užij si to dobrodružství!

O autorovi
David Allen je považován za jednoho z nejvlivnějších světových myslitelů v oblasti osobní produktivity. Pracuje pro organizace, jako je pojišťovna New York Life, Světová banka, Fordova nadace, obchodní společnost L.L. Bean nebo americké námořnictvo, a vede také své vlastní workshopy pro jednotlivce i organizace po celém světě. Je předsedou Společnosti Davida Allena a má více než pětatřicetiletou praxi manažerského konzultanta a kouče. O jeho práci píší periodika jako Fast Company, Fortune, Los Angeles Times, New York Times, Wall Street Journal a mnoho jiných. Jeho kniha Mít vše hotovo byla kromě Spojených států vydána ve více než třiceti dalších zemích – včetně České republiky. Allen žije v nizozemském hlavním městě Amsterdamu.

OBSAH
Předmluva 13
Úvod pro rodiče, učitele a další zodpovědné dospělé 17
Úvod pro teenagery 21
Než začneme 23
Část 1: Umění mít vše hotovo 35
Část 2: GTD prakticky 71
Část 3: Laboratoř 213
Slovníček pojmů 257
Zdroje informací 261
Rejstřík 283

Autor: Mark Wallace, Mike Williams, David Allen
Překladatel: David Krásenský
Formát: 186 x 186 mm
Vazba: brožovaná
Počet stran: 288
Vydáno: 2019

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: