POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Štístko a Poupěnka učí správně vyslovovat

Kód: D616566
Tip
Značka: EDIKA
258 Kč
Skladem (2 ks)

Ahoj broučkové! Naučte se s námi vyslovovat všechny hlásky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Může být procvičování výslovnosti zábava? Štístko a Poupěnka vám dokážou, že ano. Spolu s nimi si předškoláci i mladší školáci přečtou pohádku o dracích, naplánují výlet, popovídají si o vaření a zažijí ještě mnohem víc. V jednotlivých kapitolách si posvítí na problematické hlásky a vyzkouší si jejich výslovnost ve slovech i větách. Od lehčích úkolů plynule přejdou k náročnějším – a přitom je s oblíbenou dvojicí čeká spousta legrace!

Milí broučkové,
Štístko a Poupěnka vám na stránkách této knížky pomohou naučit se správně vyslovovat obtížnější hlásky: C–S–Z, Č–Š–Ž, L–R–Ř.
Jde jim o to, aby vám komolení slov a šlapání si na jazyk nebránilo v dorozumívání. Bezchybná výslovnost vám pomůže se s lidmi domluvit bez větších obtíží, a tak budete mít všude dveře otevřené a světem budete proplouvat snadněji, radostněji a lehčeji, a navíc ho lépe poznáte.
U každé procvičované hlásky najdete tyto části:
* Slova k procvičení – řady slov, kde je hláska na začátku, uprostřed a na konci slov. Opakování slov pomůže při upevnění hlásky.
bránice, obrana, okrasa, prase, prak, hrát, hrách, hrábě, prádlo, krabice, kraslice, rarach, kremrole, rotor, horor, rozmarýna, krekry, Barbora, brambora, bratr,

* Co kdo dělá – procvičování hlásky zařazené do vět doplněných obrázkem. Věty nejprve opakujte, potom můžete popsat obrázky a povídat si o zkušenostech s danou činností

* Úkoly pro broučky – uvádějí Štístko a Poupěnka prostřednictvím jednoduchých grafických ikon. Procházením pestrých a zábavných úkolů budete zvolna zavádět hlásku do běžné řeči. Procvičíte nejen výslovnost hlásek, ale také rozšíříte slovní zásobu, vyzkoušíte další dovednosti a získáte nové znalosti. Začtete se do obrázkového čtení, zjistíte, o čem si povídá papírový drak s pohádkovým, co řeší žabí velmož, ověříte si znalosti o přírodě, lidském těle, nahlédnete pod pokličku pana šéfkuchaře a hlavně se vypravíte se Štístkem a Poupěnkou na výlet.
Ať se vám výslovnost všech hlásek daří přejí

Autor: Eva Mrázková
Výtvarný autor: Eva Mrázková, Jaroslav Mottl
Formát: 297x210 mm
Počet stran: 88
Vazba: vázaná s laminovaným potahem
Vydáno: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: