POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Logopedická cvičení pro předškoláky

Kód: D612841
Značka: EDIKA
198 Kč
Skladem (3 ks)
Kniha obsahuje návody k procvičování hlásek a zábavná a hravá cvičení doprovázené pěknými obrázky, je určena jak dětem a jejich rodičům, tak logopedům a učitelům v mateřských školách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha obsahuje návody k procvičování hlásek a zábavná a hravá cvičení doprovázené pěknými obrázky. Pomáhá rozvíjet řečové dovednosti včetně schopnosti vyjadřování, rozšiřovat slovní zásobu, zrakové a sluchové vnímání, tříbit jazykový cit. Děti si mohou procvičit grafomotoriku, paměť a další důležité schopnosti a dovednosti každého předškoláka.
Kniha je určena jak dětem a jejich rodičům, tak logopedům a učitelům v mateřských školách.
Tato bohatě ilustrovaná publikace:
• obsahuje návody k procvičování hlásek a zábavná a hravá cvičení k procvičování výslovnosti problematických hlásek,
• pomáhá rozvíjet řečové dovednosti včetně schopnosti vyjadřování, rozšiřovat slovní zásobu, zrakové a sluchové vnímání, tříbit jazykový cit,
• procvičí grafomotoriku, paměť a další důležité schopnosti a dovednosti každého předškoláka.
Při práci s knihou je důležitá aktivní spolupráce dospělých a dětí. Dětem je potřeba srozumitelně vysvětlit zadání úkolů a poskytnut dostatek času na seznamování s obrázky. Současně s touto interaktivní knihou dětem přichystejte také tužku a pastelky, neboť je budou při plnění některých úkolů potřebovat.

Přála bych si, aby kniha dětem pomohla nejen rozvinout jejich komunikační schopnosti, ale zároveň zprostředkovala příjemně strávené společné chvíle plné užitečné zábavy.
Autorka

Autor: Ivana Novotná
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 64
Vazba: brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)
Vydáno: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: