LOGOCHVILKY

Kód: F666754
Tip
Značka: INFRA
1 290 Kč
Skladem (3 ks)
aneb Náměty na kolektivní jazykové chvilky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná publikace napsaná praxí a osobními zkušenostmi pedagogů, kteří se věnují logopedické prevenci a rozvoji komunikačních dovedností u dětí v mateřských školách.
Publikace obsahuje náměty na jazykové chvilky na všechny hlásky z abecedy. Ke každé hlásce je uvedená nápodoba hlásky, motivační příběh, následují aktivity na dechová a artikulační cvičení, zrakové a sluchové vnímání a samozřejmě aktivity a zásobník slov a vět na rozvoj slovní zásoby.
Důležité je hlásku automatizovat, a nácvik a fixaci podpořit grafomotorickým a pohybovým cvičením. I když je u všech hlásek dodržena stejná struktura členění, je přece jen každá jazyková chvilka originálem, protože popisuje vlastní zkušenosti a realizaci autorky. Každou hlásku psala jiná autorka - učitelka mateřské školy.
Metodickou část hlásky doplňují pracovní listy, které využijete jak k rozvoji slovní zásoby a automatizaci hlásky, tak k procvičení grafomotoriky.
Publikace je ve formátu volných listů A4 volně vložených do kroužkového pořadače. Usnadňuje to práci a přípravu na jazykovou chvilku. Vyjmete si jen tu hlásku, kterou zrovna procvičujete, okopírujete jen ty pracovní listy, které potřebujete.

Autor: kolektiv autorů
Vazba: listy ložené v šanonu (kroužková vazba)
Formát: 270 x 320 x 60 mm
Počet stran: 350
Datum vydání: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: