Čtení, psaní, malování 1

Kód: DC005
Neohodnoceno
Značka: DYS-centrum
209 Kč
Skladem (2 ks)

Alternativní pracovní listy prvopočátečního čtení a psaní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní listy jsou určeny běžné populaci žáků 1. tříd, ale svou stavbou a metodami práce vyhovují i dětem s pomalejším pracovním tempem, s nerovnoměrným vývojem psychických funkcí, s riziky specifických vývojových poruch učení (problémy s osvojováním si písmen, slabikováním a čtením vůbec, s nezralým zrakovým a sluchovým rozlišováním, poruchou grafomotoriky apod.).

Pracovní postupy respektují individualitu dítěte i jeho případné postižení, a to např. pozvolným stupňováním čtenářské náročnosti. Pracovní listy se dají také využít v dalších ročnících jako nápravný program SPU, doplňující pomůcka, motivační materiál apod., na docvičení některých oslabených oblastí nebo jako zábavnou paralelu ke slabikáři, podle kterého se dítě učí ve škole.

Podle alternativních pracovních listů Čtení, psaní, malování můžeme vést žáka individuálně, a to nejen ve škole, ale i doma.

Cíle 1. dílu:
- osvojení velkých tiskacích souhlásek
- rozvíjení jemné motoriky a grafomotoriky
- rozvoj slovní zásoby
- trénink paměti
- rozvoj zrakového a sluchového vnímání a rozlišování, představivosti, pozornosti a časoprostorového a analytického vnímání


Autor: PaedDr. Daniela Švancarová
Ilustrace: Edita Plicková
Rozměry: 210 x 297 mm
Počet stran: 78
Vazba: volné listy v papírové složce
Vydáno: 2007, dotisk 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení