POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Hry na dlani

Kód: PR215714
Značka: Portál
215 Kč
5-7 prac. dnů

Do školy i mimo ni

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha obsahuje velké množství námětů pro tvořivé hry a činnosti, které si kladou za cíl hravou formou upevňovat učivo prvního stupně základní školy. Ale nejen to! V knize lze nalézt i hry pro upevnění třídního kolektivu, k náplni třídnických hodin, hry zaměřené na kooperaci mezi dětmi, podporu všímavosti, soutěživé hry a hry do přírody nebo na hřiště. Knihu tedy mohou využít pedagogové jak ve škole, tak i ve školní družině, na zájmovém kroužku nebo děti a rodiče doma.
Hry v knize obsažené rozvíjí čtenářskou gramotnost, pochopení a porozumění čtenému textu, jeho samotné tvoření. Pomáhají s uvědoměním si základních matematických operací a vedou děti k tomu, aby si všímaly matematiky v běžném životě kolem sebe (v podobě míry, váhy, vzdálenosti atd.). Rozvíjí obecné vědomosti z oblasti prvouky, přírodovědy, vlastivědy a etiky.
Naděžda Kalábová působí v oblasti mimoškolní výchovy a vede kurzy pro pedagogy. V Portále vydala knihy Příroda plná her, hry plné přírody a Hry plné nápadů a fantazie.


Autor: Kalábová, Naděžda
Ilustrátor: Drobný, Libor
Rozměry: 145 x 205 mm
Počet stran: 152
Vazba: brožovaná
Vydáno: 2020

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: