PRAVOPISNÉ KŘIŽOVATKY Podstatná jména 1

Kód: TB112035
Tip
Značka: Tobiáš
75 Kč
Skladem (>5 ks)

V 1. dílu najdete procvičení všech gramatických kategorií podstatných jmen a vzory rodu mužského

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravopisné křižovatky – podstatná jména 1 vychází v edici Zatracená čeština nakladatelství Tobiáš. Edice přináší soubory cvičení, jejichž prostřednictvím se děti naučí, jak postupovat při řešení gramatických jevů, jako je například pravopis i/y po obojetných souhláskách uprostřed slova i v koncovkách, jak se orientovat ve stavbě slova, … s následným procvičením a zafixováním postupů. Úlohy jsou rozpracovány do postupných výukových kroků (seriace), které jsou graficky zřetelně odlišeny a vymezeny tak, aby s nimi děti mohly pracovat samostatně.
Tento pracovní sešit je věnován podstatným jménům, tedy učivu, které se většinou probírá ve 4. a 5. ročníku základní školy. Můžete jej používat samostatně, doporučujeme však kombinaci s naší novou řadou učebnic Českého jazyka pro 1. stupeň základní školy.
Variantou k těmto postupům může být verze pro iPad, nebo Windows 10. Testovací balíček Zatracená čeština najdete ke stažení na App Store i v Microsoft Store zdarma.

V 1. dílu najdete procvičení všech gramatických kategorií podstatných jmen a vzory rodu mužského, ve 2. dílu vzory rodu středního a ženského a souhrnné opakování všech rodů.

Autor: PaedDr. Zdeněk Topil, Mg.A. Kristýna tučková, Mgr. Dagmar Chroboková
Počet stran: 60
Rozměr: 148 x 210 x 4 mm
Vydáno: 2021

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: