POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Gramatický rozcestník VÝUKOVÝ KOBEREC

Kód: DH2050
Novinka Tip
980 Kč
5-7 prac. dnů
Výukový koberec Gramatický rozcestník napomáhá zábavným způsobem a propojením s pohybem správné aplikaci gramatických pravidel. Součástí koberce je metodický list.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gramatický rozcestník je určen českým i cizojazyčným dětem a dospělým, kteří si osvojují českou gramatiku nebo mají obtíže při aplikaci gramatických pravidel (i když jednotlivá pravidla znají, často nevědí, kdy které pravidlo použít).
Rozcestník postupně vede k výběru správného pravidla. Využívá zapojení více smyslů (zrak, sluch, hmat), propojení s pohybem (děti „putují pouštní krajinou“), ale zejména vlastní aktivity – to vše přitažlivou formou.
Výhodou je i velký formát, který umožňuje zapojení více dětí najednou a názornou demonstraci pro více účastníků. Děti se rozestaví tak, aby mohly sledovat cestu směrem od počátku; při rozhodování o konkrétním gramatickém jevu „putují“ po rozcestníku směrem od počátečního bodu po směru šipek.
Gramatický rozcestník umožňuje postup po malých krocích už od počátku osvojování české gramatiky (od 2. třídy ZŠ, kdy si děti osvojují pravopis po tvrdých a měkkých souhláskách).
Cesta se sice postupně prodlužuje a komplikuje, ale výhodou je, že navazuje na již známé - dostatečně zafixované, zautomatizované úseky.

Materiál a údržba:
- 100% polyester, nehořlavost I. třídy, koberec je určený na běžné používání;
- koberec je na spodní straně opatřen protiskluzovou vrstvou;
- po koberci je možné chodit v ponožkách nebo v přezůvkách (s pryžovou podrážkou, bez podpatků);
- koberec je vhodné pravidelně luxovat, lze čistit vlažnou vodou a houbičkou s mýdlem;
- koberec nepřekládat, ale rolovat na minimální průměr 8 cm;
- rozměry koberce jsou 100 x 170 cm

Výtvarné zpracování: Adéla Skleničková, adelasklenickova@seznam.cz; Grafické zpracování: Graphic Live s.r.o. / M. Bělovský

Všechna práva vyhrazena

Vzhledem k rozměru koberce, si vyhrazujeme možnost odeslání v další zásilce (tedy s dalším dopravným) dle rozsahu celkové objednávky! Děkujeme za pochopení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: