Podzimní a zimní písničky pro dobrou náladu – zpěvník s CD

Kód: F666952
Značka: INFRA
350 Kč
Skladem (>5 ks)

zpěvník s CD

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpěvník pro děti předškolního i mladšího školního věku s podzimní a zimní tematikou.

Obsahuje 30 originálních autorských písní od paní Evy Čepičkové. Využijí jej učitelé a učitelky mateřských a základních škol, rodiče, vychovatelé a další, kteří se věnují zpívání s dětmi.

Nedílnou součástí zpěvníku je CD s klavírními doprovody, díky kterému si můžete s dětmi nacvičit písničky přímo s hudbou, pokud nemáte po ruce vlastní hudební nástroje.

Seznam písní:
Babí léto, Barborka, Bobří rodina, Čertíci, Co nosím v zimě, Dráček, Halloween, Hruška, Houby, Ježíškova nadílka, Ježíšku, Karneval, Ledňáček, Na svatého Martina, Masopust, Podzim, Robot Karel, Sněhuláček, Sněženka, Sýkorka, Sysel, Tóňa měla rýmu, Šípkový keř, Tři králové přicházejí, Tučňák z Galapág, Vlaštovičky, Vločka, Novoroční, Zabíjačka, První sníh

O autorce:
Eva Čepičková od narození žije v Nedvědici. Vztah k hudbě získala již v dětství, protože ji rodiče vedli k hudbě. Postupně se učila hře na jednoduché hudební nástroje, ty dále nahradila hra na klavír. Po maturitě na gymnáziu vystudovala Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity, obor český jazyk a hudební výchova. Souběžně také čtyři roky studovala sólový zpěv. Na studium dále navázala a vystudovala učitelství pro 3. stupeň vzdělávání. V roce 2002 nastoupila jako učitelka do ZŠ Štěpánov nad Svratkou. Zde objevila u dětí velký zájem o zpěv, proto založila dětský pěvecký sbor Labyrint. Ve stejném roce začala vyučovat sólový zpěv, klavír, keyboard a hudební nauku v ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem. Práce s dětmi ji nesmírně baví a naplňuje. Své písničky ráda zpívá s pětiletým synem Radečkem a dvouletou dcerou Toničkou. Ve volném čase se věnuje tvorbě písní, básní a příběhů pro děti.

Autor: Mgr. Eva Čepičková
Vazba: brožovaná
Formát: 147 x 208 mm
Počet stran: 44
Datum vydání: 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: