BUM, PRÁSK! - rodinná společenská hra

Kód: PX2446
Značka: Alexander
489 Kč
Skladem (4 ks)

Poznej, zapamatuj, navlékej, bouchni, aneb kdo je rychlejší , ten je nejlepší!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Napětím nabitá hra pro 2-4 hráče od 5 let do 99 let. Poznej, zapamatuj, navlékej, bouchni, aneb kdo je rychlejší , ten je nejlepší!
Myslíš si, že jsi rychlý? Myslíš, že máš dobrou paměť? BUM-PRÁSK a uvidíš, jestli máš pravdu!
K dispozici máte celkem 24 barevných koulí v šesti barvách. Hra obsahuje lehčí a těžší verzi hry. V těžší verzi je důležitá nejen rychlost, ale také přesnost, ale i dobrá paměť.
Složení barevných vzorů se na první pohled zdá snadné, ale pod tlakem času a ostatních hráčů to bude opravdová výzva!

Co je Bum Prásk?
Každý hráč dostane plastovou tyčku zasunutou do základny, na kterou se nasunuje sada šesti barevných kuliček s otvorem. Uprostřed stolu uložíme hrací desku s figurkami, dále balíček karet a zvonek. Na kartách jsou veselé obrázky složené z 3 až 6-ti barvách. Stejné barvy kuliček mají hráči každý u sebe. Úkolem každého hráče je složit sestavu zobrazenou na kartě v co nejkratším čase po jejím otočení. První, kdo dokončil úkol, informuje ostatní hráče zvukovým signálem bouchnutím na zvonek. Každý hráč, který uspěje, posune svou figurku na desce.
Tajemství zábavy je v tom, že pro správné pozorování pořadí a barvy kuliček je potřeba velké soustředění, ale napětí a nutnost být rychlý, v soustředění naopak brání. Všechno dohromady je zárukou skvělého pobavení a nejedné salvy smíchu!

CÍL HRY:
Každý hráč sestavuje barevné kuličky podle vylosovaného pařadí. Ten, kdo je nejbystřejší, nejlépe si pamatuje barvy a dokáže je rychle sestavit ve správném pořadí, vyhrává.

STRUČNÁ PRAVIDLA HRY:
- Lehčí varinta -
1. Jeden hráč obrací kartu se vzorem, na které je obrázek vyznačeným uspořádáním 3 – 6 barev.
2. Soutěžící během závodů navlékají kuličky na svou tyčku tak, aby poskládali pořadí barev, které vidí na kartě.
3. Hráč, který je správně dokáže sestavit jako první, dává signál zvonkem a dané kolo končí. Každá správně uložená kulička znamená posunutí figurky o jedno políčko na hracím poli. Posunují se figurky všech hráčů.
4. Pokud hráč, který zazvonil na zvonek, sestavil vše správně, dostává bonusové posunutí figurky o jedno políčko.

- Težší varianta - (PAMĚŤOVÁ VERZE)
Hráči obrací vzorovou kartu na cca 5 sekund, následně ji zakryjí a teprve pak mohou hráči navlékat barevné kuličky na své tyčky - ovšem z paměti. Ostatní pravidla zůstávají stejná.

UŽIJTE SI HODNĚ ZÁBAVY!!

Balení obsahuje:
1x hrací deska. figurky 4 ks. červené koule 4 ks. fialové koule 4 ks. černé koule 4 ks. zelené koule 4 ks. modré koule 4 ks. žluté koule 4 ks. karty 55 ks. podstavce 4 ks. tyčky 4 ks. zvonek 1 ks. český a slovenský návod

Určeno pro: 2-4 hráčů
Věk: 5+
Doba hraní cca 30 min.
Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje male části - nebezpečí jejich spolknutí. Při hře je nutný dozor dospělé osoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: