Společně se hýbeme, ve školce si hrajeme

Kód: PR220329
Značka: Portál
184 Kč
Skladem (1 ks)

Pohybové hry pro děti

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha obsahuje množství her, které lze hrát s dětmi v rámci pohybových chvilek v mateřské škole, případně v nižších ročnících ve družině a ve volnočasových kroužcích s obecně herním a sportovním zaměřením.
Každá hra obsahuje jednoduchý popis činnosti a v doprovodu ikon pak usnadňuje orientaci pro čtenáře/učitele v tom, pro jak velkou skupinu dětí je hra určena, kolik je na její realizaci cca potřeba času, pomůcek, prostoru, jak velkou vyžaduje přípravu, jaké jsou její cíle a kterou oblast rozvíjí. Ke hrám jsou připojeny i poznámky, na co si dát při jejich realizacích pozor (na kluzkou podlahu, na malý prostor, na dostatečné množství hracího materiálu, na lichý počet hráčů atd.). Eliminuje tak případné problémy a úrazy, nabízí snadnou orientaci v knize a je čtenářům/učitelům velmi praktickou pomůckou při hře s dětmi.
Michael Novotný se ve své dvacetileté praxi věnuje především péči o předškolní děti, a to jako učitel MŠ a lektor kroužků environmentální výchovy, pohybové a dramatické výchovy. Publikoval několik knih se zaměřením na předškolní děti, je redaktorem webového portálu www.predskolaci.cz a přispívá do odborných periodik. V Portále vyšly jeho ŠPL 16 - Grafomotorická cvičení.

Autor: Novotný, Michael
Rozměry: 160 x 230 mm
Počet stran: 96
Vazba: brožovaná
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: