PROSÍM, OBJEDNÁVEJTE S PŘEDSTIHEM. DODAVATELÉ I DOPRAVCI JSOU JIŽ VELICE VYTÍŽENÍ! Naše kapacita též. Děkujeme za pochopení.

Šimonovy pracovní listy 16 Grafomotorická cvičení

Kód: PR209096
Neohodnoceno
Značka: Portál
118 Kč
Skladem (2 ks)
Nový 16. díl ŠPL představuje soubor pracovních listů, rozvíjejících zábavnou formou grafomotorické dovednosti předškoláků, logické myšlení, orientaci na ploše a mnoho dalšího

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový díl ŠPL představuje soubor pracovních listů, rozvíjejících zábavnou formou grafomotorické dovednosti předškoláků, logické myšlení, orientaci na ploše, základní početní dovednosti, pohybové, výtvarné a další kompetence odpovídající věku. Pracovní listy jsou obohaceny motivační říkankou, návrhy na hry a další aktivity a komplexními metodickými pokyny k pracovním listům. Doplňující úkoly a aktivity mohou pomoci pedagogům v MŠ navodit co nejpřirozenější motivace pro činnosti s pracovním listem. Nabízí jim zároveň další tipy na hlubší rozvíjení konkrétních motivů, kterých se dotýkají básničky či hry.

Kolektiv autorů tvoří tým pedagogů spravující web www.predskolaci.cz: Michael Novotný, Veronika Baudyšová, Robert Šibl, Lujza Svobodová.

Vazba: brožovaná
Formát: 207 x 295 mm
Počet stran: 64
Vydáno: 2011
Věková kategorie: pro děti od 4 do 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: