Matesova abeceda J. Nevěčný, A. Nevěčná

Kód: PR676971
Značka: Portál
131 Kč
Skladem (1 ks)
Procvičujeme psaní tiskacích i psacích písmen. Pracovní sešit pro děti od 5 let

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sešit obsahuje pracovní listy, které se soustřeďují na procvičení psaní tiskacích a psacích písmen celé české abecedy. Úkoly nejprve zábavnou formou uvolní ruku, tím se rozvíjí její jemná motorika, a zároveň si procvičí správné vedení čar a jednotlivé tahy písmen. Na rozdíl od běžných písanek úkoly nenabízejí jen samotné procvičování psaní písmenek, ale i množství hádanek, rozmanitých úkolů, cvičení na podporu a rozvoj logického myšlení, dále výtvarného cítění, trpělivosti, tvořivosti. Dítě se také nenásilnou a hravou formou učí rozpoznávat linie a tvary v každodenní realitě (v letu ptáků, ve vzorech pleteného svetru, ve slunečních paprscích), upevňuje si základy počítání a schopnost orientace na ploše.“
Mgr. Jiří Nevěčný vystudoval speciální pedagogiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, v diplomové práci se zabýval teorií tvorby učebnic pro mentálně postižené žáky. Pracuje jako systémový inženýr, věnuje se převážně školení a vzdělávání dospělých.
Alena Nevěčná, DiS., absolvovala VOŠ a SPŠE v Olomouci, obor Aplikace výpočetní techniky. V současnosti je na mateřské dovolené.
Manželé Nevěční jsou autory pracovních sešitů Zachraňme Černé ouško (Portál, 2009) a Co víš o ročních obdobích? (Portál, 2009).

Autor: J. Nevěčný, A. Nevěčná
Vazba: brožovaná
Formát: 205 x 294 mm
Počet stran: 72
Vydáno: 2010
Věková kategorie: pro děti od 5 do 7 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: