Provozní opatření COVID-19 - najdete zde.

Logopedická pomůcka Smart Mouth

Kód: LT36736
Novinka Tip
Neohodnoceno
2 990 Kč
Skladem (> 3 ks)

Unikátní logopedická pomůcka Smart Mouth je pohyblivý model dutiny ústní, kterým můžete dětem názorně ukázat a vyzkoušet si polohy a pohyby jazyka potřebné především pro artikulaci jednotlivých hlásek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originální logopedická pomůcka Smart Mouth je pohyblivý model dutiny ústní, který umožňuje hlavně dětem názorně ukázat a vyzkoušet si polohy a pohyby jazyka potřebné především pro artikulaci jednotlivých hlásek. Hravý vzhled pomůcky pomáhá u dětí podnítit zájem a udržet jejich pozornost. Do celého cvičení vnáší zábavný prvek přispívající k motivaci a chuti trénovat, což jsou důležité faktory zvyšující úspěšnost terapie.

Pohyblivý model dutiny ústní výborně funguje i při koordinaci pohybů dominantní ruky a jazyka, čímž zlepšuje spolupráci obou mozkových hemisfér. Dítě si vyzkouší správné polohování či pohyb jazyka pomocí ruky v dutém jazyku pomůcky, kde mu můžeme pomoci s přesným provedením polohy nebo pohybu vedením jazyka. Poté postupně zkouší totéž se svým jazýčkem, přičemž má stálou možnost multisenzoriálního srovnání, jednak vizuálního (k dispozici je vždy zrcadlo) a sluchového (vysvětlením psrávné polohy a pohybu jazyka logopedem)

Smart Mouth je určen pro terapie v logopedických ordinacích a zdravotnických zařízeních, kde je nutno demonstrovat práci orofaciálního systému, dále pro školská zařízení (mateřské školy, základní školy, speciální školy s logopedickou péčí), speciálněpedagogická centra , včetně center pro děti s PAS, CTA, či sociální zařízení se zaměřením na logopedickou prevenci a péči a podobně.

Rozměry: délka 23 cm, šířka 16 cm, výška ve skladovatelné poloze 16 cm, v otevřené poloze vhodné pro přímou práci cca 21 cm.

Smart Mouth není hračkou, ale logopedickou pomůckou určenou výlučně k jejímu použití pro účel, pro který je určena, logopedem, či jinou dospělou osobou, a to pouze vždy za jejich přítomnosti.Smart Mouth je chráněn užitným vzorem vedeným pod č. PUV 2019-36736 a má registrovánu ochrannou známku Evropské unie č. 018179465. Smart Mouth je zakázkový český výrobek s limitovaným množstvím kusů s ruční kompletací, materiály pochází z EU.

Návod na použití SmartMouth

Pokrok v logopedii

Pokrok ve stomatologii

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: