Symwriter - Licence pro 5 PC (organizace)

Kód: AAK0015
Tip
12 342 Kč
Elektronické odeslání licence

Program nejen pro alternativní komunikaci od britské firmy Widgit. Program pro snadné psaní se symboly. Pomocí symbolů rozfázujete například básničku pro usnadnění učení.
Jedná se o elektronickou licenci!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program je plně lokalizován pro češtinu, obsahuje přes 8 000 symbolů WLS (Widgit Literacy Symbols), k nimž je přiřazeno cca 20 000 českých slov a slovních spojení. Součástí programu je také 1 500 obrázků Widgit (cliparty a fotografie). Menu programu je v češtině.Součástí programu je kvalitní český syntetický hlas pro hlasový výstup (Zuzana od Scan Softu).
Symwriter funguje jako jednoduchý textový editor, v němž se ovšem při psaní textu automaticky objevují symboly. Ty se zobrazí rovnou nad napsané slovo v textu. Tak lze program využít např. pro jednoduché vytváření materiálů pro klienty, kteří špatně rozumí mluvené nebo psané řeči (např. smlouva uživatele a poskytovatele soc. péče, individuální plány apod).
Velké možnosti využití má program pro logopedy (výroba a tisk obrázků na nácvik výslovnosti hlásek, výroba "rozkrokovaných" básniček s obrázky k jednotlivým slovům, symboly pro podporu vyjadřování ve větách, obrázky sloves atd). Učitelé mohou v programu vytvářet pracovní listy, pomůcky na český jazyk, cizí jazyk, naukové předměty. Výhodou je možnost využití angličtiny (vedle české databáze slov k obrázkům lze využít i anglickou)
Pro uživatele, kteří nepíší na běžné klávesnici, lze využít klávesnice na obrazovce s principem skenování, takže ji lze ovládat jedním spínačem.
Symwriter však umožňuje také psaní pomocí výběru z předem připravených mřížek a tlačítek. Ty mohou být vytvořeny pomocí symbolů, textu nebo kombinace obojího. To znamená, že program umožňuje psát prostřednictvím symbolů či připravených slov těm, kdo sami nepíšou. Opět je možné ovládání jedním spínačem pomocí principu skenování (pro osoby s těžkým tělesným postižením). Program obsahuje několik ukázkových prostředí s připravenými mřížkami či tlačítky, ale uživatelé si jich mohou vytvořit tolik, kolik sami chtějí.

Ke stažení:
Trial verzi programu (funguje 21 dní) lze stáhnout na http://www.widgit.com/support/symwriter/download/ (pokud nebudete automaticky přesměrováni na stránku v češtině, klikněte na českou vlajku)

Nejnovější verzi programu (pracující nejlépe s Windows 7) si stáhnete na https://download.widgit.com/symwriter/?lang=cz

Rozhraní SAPI5 pro Windows 2000 - Symwriter obsahuje nové syntetické hlasy, které vyžadují poslední verzi komponenty Text-to-speech od Microsoftu. Windows 2000 nemá standardně tuto komponentu nainstalovanou. Pokud tedy chcete nové hlasy v SymWriteru používat, musíte komponentu SAPI5 do svého počítače nainstalovat.Po nainstalování SAPI5 spuštěním tohoto instalátoru budete moci používat hlasy, které SymWriter obsahuje

Doporučená konfigurace počítače pro program Symwriter:

Minimální systémové požadavky:
Windows 7, 8 nebo 10 (ne RT)
Minimálně 2 GB volného místa na pevném disku

Minimální rozlišení 1024x768
Podporuje širokoúhlé rozlišení

Využití např.:
- pro děti se sluchovým postižením, Downovým syndromem, dysfatiky
- pro tvorbu komunikační knihy, pomůcek nebo školních projektů
- pro tvorbu logopedických pomůcek (např. procvičování hlásky L, R atd.)
- rozkrokování básniček nebo pohádek
- další nápady jsou na Vaší faktazii a kreativitě :-). Velice nás potěší Vaše náměty a tipy.


VIDEO UKÁZKA PRÁCE S PROGRAMEM: http://youtu.be/z9R_Td-4iVA

ELEKTRONICKÁ VERZE (bez manuálu, který najdete v aplikaci) 
Aktivační klíč Vám odešleme po připsání platby na náš účet !!


UPOZORNĚNÍ!
Licence jsou určeny pouze pro instalace softwaru na určený počet počítačů na jednom geografickém místě.

Geografické místo je pro této účel klasifikováno jako budovy, které jsou součástí stejné organizace a do vzdálenosti 5 km od sebe.
Licence jsou k dispozici pro instalaci na jednotlivé počítače nebo na více počítačů (5, 10,15 atd.) na jednom místě. Počet licencí lze kdykoli navýšit, obvykle o rozdíl v ceně mezi novou licencí a aktuálně drženou licencí.
Jedinou výjimkou z omezení jednoho místa je použití licence na osobním domácím počítači učitele nebo pracovníka, pokud má organizace k dispozici zakoupené licence pro daný produkt. Pokud má organizace zakoupenou pouze jednu licenci, pro umožnění domácího použití je nutné zakoupit další licence. Používání softwaru je pak možné pouze pro přípravu materiálů na místo výkonu práce. Instalace na domácí počítač je legální pouze v době, kdy je osoba zaměstnána v dané organizaci.

VIDEO UKÁZKA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: