LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Moje první myš - Licence pro 5 počítačů

Kód: AAK0215
1 815 Kč
Elektronické odeslání licence
Pomocí tohoto programu se mohou i velmi malé děti učit práci s myší. Začínají postupně s pohybem myši, klikáním a nakonec tažením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Program je vhodný i pro práci s dotykovou obrazovkou (i když pak samozřejmě nejde dostatečně odlišit funkci klikání a tažení), hodí se pro rozvoj řeči u malých dětí, ale také u dětí s těžším mentálním postižením, dobře se s ním pracuje s malými dětmi s autismem - úkoly jsou jednoduché, dítě je pochopí bez dlouhých slovních instrukcí a po splnění úkolu je odměněno animací a zvukem.

Tři soubory aktivit jsou zpracovány od nejjednodušších ke složitějším činnostem a obdobně je náročnost činností odstupňována i v rámci každé aktivity. Každá aktivita má kolem 5 různých scénářů. V souborech aktivit se setkáme s 5 postavičkami: Kaňka, Ježura, Anténka, Želva, Červík
Pohyb myší seznamuje děti s příčinou a následkem pohybu myši na obrazovce.
Kliknutí myší seznamuje dítě se stiskem levého tlačítka myši a učí ho, že kliknutí na nějaký objekt na obrazovce způsobí reakci.
Tažení myší rozšiřuje schopnost ovládání myši o další dovednost. Některé aktivity jsou obdobné jako v předcházejících souborech, ale je nutno při nich přidržovat tlačítko myši.

Program vytvořili Tina a Mike Detheridge, hlavní tvůrci programu Symwriter.

Ke stažení:
Trial verzi programu (funguje 7 dní) lze stáhnout na http://www.alternativnikomunikace.cz/clanek-moje-prvni-mys-5-147

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: