Obrázkovník pro nácvik správného chování Etiketa

Kód: PA163862
Značka: Pasparta
276 Kč
Skladem (5 ks)
Tato publikace je určena především dětem od dvou do šesti let, které je dobré seznamovat se základy dobrého chování názornou formou, za užití konkrétních příkladů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svět je místo, kde žije spousta lidí, a je dobré vědět, jak se k sobě můžeme navzájem chovat, aby to bylo také místo, kde se dá zažít spousta legrace a kde je nám spolu dobře. Někdy je dobré říci „Ahoj.“, jindy „Dobrý den.“, někdy je třeba si umýt ruce, jindy uklidit hračky.
Tato publikace je určena především dětem od dvou do šesti let, které je dobré seznamovat se základy dobrého chování názornou formou, za užití konkrétních příkladů. Užít tuto knihu ale mohou i děti mladší dvou let nebo naopak děti starší, čerství školáci. Kniha je zpracována přístupnou metodou obrázků, která je srozumitelná dětem s běžným vývojem i dětem s určitým hendikepem, například s de?citem v představivosti, dětem sociálně naivním nebo dětem s poruchou autistického spektra či s opožděným mentálním vývojem.
Účelem této publikace není děti poučovat, ale naučit dobrému chování. Je vázána v kroužkové vazbě, proto je jednodušší od sebe oddělit žádoucí a nežádoucí jednání.

Autor: Hana Zobačová
Ilustrátor: Klára Weishäupelová-Hockeová
Vazba: v kroužkové vazbě
Formát: 29 x 21 cm
Počet stran: 48
Datum vydání: 2017

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: