POZOR! 24.3. ZAVŘENO

Jak pomoci svému dítěti s vadou řeči

Kód: PA163039
Tip
Značka: Pasparta
164 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Kniha je určena pro rodiče, kteří mají doma dítě s vadou řeči a neví si s ní rady, nebo si nejsou jisti, zda při jejím zvládání postupují správně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době nejsou vady řeči u dětí nic výjimečného. Pokud však rodiče chtějí svému dítěti opravdu pomoci a při zvládání vady správně postupovat, je důležité vědět, jak se která vada řeči projevuje. Tato publikace čtenáře seznamuje s těmi vadami, které se v dětském věku vyskytují nejčastěji. Jsou zde popsány jejich projevy, obsahuje i praktické rady týkající se logopedické terapie. Čtenáři se dozví, kdy a kde vyhledat správného odborníka, který při diagnostice a terapii řečových vad jejich dítěti pomůže. Kniha obsahuje i konkrétní tipy na pomůcky vhodné při logopedické terapii.

Důležitou součástí publikace jsou případy z praxe a reálného života, které živě doplňují odborné informace. Jejich cílem je čtenářům ukázat, že se svými problémy nejsou sami a mohou je řešit podobnou cestou. Kniha je propojena s praktickými videoukázkami nácviku práce s dítětem na YouTube.


Autor: Eva Kolesová
Vazba: brožovaná
Formát: 14 x 21 cm
Počet stran: 84
Datum vydání: 2016

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: