ŠIPKA A KOUMES Mise Budoucnost

Kód: EM0575777
Značka: Lingea
172 Kč
Skladem (1 ks)

Pomůcka pro trénink sebeovládání. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S knihou se děti přenesou do budoucnosti, kde na ně čeká spousta skvělých vynálezů, ale také hádanek a výzev. Autorka je expertka v oboru zdravotní psychologie a neuropsychologie. Kniha je určena pro děti od 7 do 11 let.
Mozkohraní: trénink sebeovládání a zábavné čtení

Šipka a Koumes se dostali do budoucnosti, kde na ně čeká spousta skvělých vynálezů, ale taky hádanek a výzev. Pomoz jim splnit jejich novou misi! Dokážou se vrátit do přítomnosti? Podaří se ti získat medaili za supersebeovládání? Zapracuj na své sebekontrole a bav se při čtení napínavého příběhu.

Rozvíjení kontroly impulzů je v dnešní době kvůli rychlému životnímu stylu jednou z nejtěžších výzev. Tato kniha pomáhá dětem pracovat na schopnosti sebeovládání a rozvíjet ji prostřednictvím různých testů, aktivit a výzev, při kterých je důležité se před odpovědí zamyslet. V průběhu celé mise jsou navíc ukázány triky, jak ovládnout své nervy v těch nejtěžších situacích.

Prostřednictvím blízkého a interaktivního příběhu tato kniha poskytuje ideální trénink pro rozvoj různých neuropsychologických, kognitivních a emocionálních dovedností. Čtenář získá chuť číst díky jasnému, jednoduchému a zábavnému jazyku a prostřednictvím následujících prvků:

- Uvedení čtenáře do dobrodružství jako další postavy: protagonisté jej oslovují přímo a nutí ho zasahovat
- Četné aktivity a hádanky: oživují příběh a označují pořadí, které je třeba při čtení dodržovat
- Konce stránek v celé knize: vyhněte se pocitu pomalého pokroku ve čtení
- Různá témata, která zajímají děti: obavy, problémy a užitečná morálka pro věkovou skupinu, které je určena
- Předání medaile po dočtení: akredituje získání každé superschopnosti k vytvoření pocitu pokroku a zlepšení

Autorka Anabel Quiroga je expertka v oboru zdravotní psychologie a neuropsychologie. Kniha je určena pro děti od 7 do 11 let.

Líbil se dětem příběh se Šipkou a Koumesem? Mohou se s nimi vydat také na další mise, zažít nová dobrodružství a zkusit si, jak mají dobrou paměť, postřeh, logické myšlení nebo jak se umí soustředit.

Autor: Anabel Quiroga
Formát: 130 x 200 mm
Vazba: měkká, šitá vazba, matné lamino
Počet stran: 128
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: