ŠIPKA A KOUMES Mise Olympiáda

Kód: EM0575779
Tip
Značka: Lingea
172 Kč
Skladem (2 ks)

Pomůcka pro rozvoj koordinace a ohebnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dnešní době má mnoho dětí motorické obtíže, ať už souvisejí s nějakou poruchou, nebo jsou způsobeny nedostatečným tréninkem. Tato kniha bude přínosem pro všechny. Autorka je odbornicí v oboru klinická psychologie a psychologie zdraví. Kniha je určena pro děti od 7 do 11 let.
Mozkohraní: rozvíjení koordinace a ohybnosti, zábavné čtení

Vítej na olympijských hrách ve starověkém Řecku! Začni se Šipkou a Koumesem trénovat, aby z tebe byl zdatný sportovec a zvládli jste společně novou misi. Dokážeš získat medaili za superpohyb? Rozvíjej svou koordinaci a ohebnost a užij si zábavné čtení.

V dnešní době má mnoho dětí motorické obtíže, ať už souvisejí s nějakou poruchou, nebo jsou prostě způsobeny nedostatečným tréninkem. Pro obojí může být velkým přínosem četba knih přizpůsobených jejich věku a s jednoduchým čtením. Pokud se k tomu přidají i aktivity zaměřené na specifický trénink těchto obtíží, jejich rozvoj se zvyšuje zábavnou formou.

Prostřednictvím blízkého a interaktivního příběhu tato kniha poskytuje ideální trénink pro rozvoj různých neuropsychologických, kognitivních a emocionálních dovedností. Čtenář získá chuť číst díky jasnému, jednoduchému a zábavnému jazyku a prostřednictvím následujících prvků:

- Uvedení čtenáře do dobrodružství jako další postavy: protagonisté jej oslovují přímo a nutí ho zasahovat
- Četné aktivity a hádanky: oživují příběh a označují pořadí, které je třeba při čtení dodržovat
- Konce stránek v celé knize: vyhněte se pocitu pomalého pokroku ve čtení
- Různá témata, která zajímají děti: obavy, problémy a užitečná morálka pro věkovou skupinu, které je určena
- Předání medaile po dočtení: akredituje získání každé superschopnosti k vytvoření pocitu pokroku a zlepšení

Autorka Belén de Toro je absolventka psychologie na Univerzitě Complutense v Madridu, obor klinická psychologie a psychologie zdraví. Specializuje se na neurofunkční reorganizační terapii pomocí Padovanovy metody a na integraci primitivních reflexů u Institutu neurofyziologické psychologie (INPP).

Líbil se dětem příběh se Šipkou a Koumesem? Mohou se s nimi vydat také na další mise, zažít nová dobrodružství a zkusit si, jak mají dobrou paměť, postřeh, logické myšlení nebo jak se umí soustředit a ovládat.

Autor: Belén de Toro
Formát: 130 x 200 mm
Vazba: měkká, šitá vazba, matné lamino
Počet stran: 144
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: