Myšlenkové mapy pro děti

Kód: D501213
Značka: BIZBOOKS
216 Kč
Skladem (3 ks)
Kniha dětem pomůže zefektivnit psaní poznámek a učení, zkrátit dobu strávenou nad domácími úkoly, rozvíjet kreativitu a představivost, zlepšit paměť. Naučí se nejen zefektivnit práci do školy, ale třeba i jak naplánovat narozeninovou oslavu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější současnou pomůckou pro přemýšlení. Tony Buzan je jejich „vynálezcem“ a největším propagátorem a v této knize je přístupnou a zábavnou formou představuje mladším čtenářům.
Metoda myšlenkových map dětem pomůže zefektivnit psaní poznámek a učení, zkrátit dobu strávenou nad domácími úkoly, rozvíjet kreativitu a představivost, zlepšit paměť. Naučí se nejen zefektivnit práci do školy, ale třeba i jak naplánovat narozeninovou oslavu, aniž by na něco zapomněly, nebo jak napsat dopis.
Díky knize přijdou děti na to, jak:
- Uvolnit představivost a přicházet s novými nápady
- Snadno si pamatovat údaje a čísla
- Dělat si lepší a srozumitelnější poznámky
- Soustředit se a šetřit čas
- Jednoduše plánovat
- Zazářit u zkoušek.
Kniha je zaměřená na to, aby se děti při práci s ní bavily. Je plná obrázků, vtipů a hlavolamů, které pomohou dětem zlepšit soustředění a paměť. Je určena zejména pro děti ve věku od 7 do 14 let, na své si ale mohou přijít i starší děti, a dokonce i dospělí, kteří se doposud s myšlenkovými mapami nesetkali. Tony Buzan, autor myšlenkových map a odborník na mozek a jeho využívání, učí myšlenkové mapy děti po celém světě už více než třicet let. Jeho metody pomohly milionům dětí i dospělých uvolnit kreativitu, zlepšit paměť, rychleji číst a celkové lépe využívat mozek.

Autor: Buzan Tony
Formát: 167 x 225 mm
Vazba: brožovaná lepená
Počet stran: 128
Vydáno: 2013

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: