LETNÍ PROVOZNÍ INFORMACE najdete zde.

Počítáme s vitaminy

Kód: PR209102
Značka: Portál
219 Kč
Skladem (1 ks)
Zábavná matematika pro 1. stupeň ZŠ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Učební materiál, který v souladu s moderními pedagogickými požadavky podporuje mezipředmětové vazby. Knihu tvoří 53 medailonků různých plodin. Každý medailonek se skládá z úvodních informací o daném ovoci či zelenině, často formou rozhovoru či příběhu. Následuje 6–8 slovních úloh, rozdělených podle úrovně obtížnosti. Většina kapitol obsahuje také tajenku, v závěru knížky je šifra.
Kniha je určená k práci s žáky 2.–5. ročníku ZŠ. Děti s ní mohou pracovat pod vedením pedagogů ve výuce, při samostatné práci doma, pod vedením rodičů, hodí se pro domácí vzdělávání, přírodovědné kroužky, organizace pracující s nadanými dětmi (slovní příklady pro 4. třídu mohou být vítány pro práci s mimořádně talentovaným žákem 2. třídy apod.). Vhodná je jako podklad pro skupinovou práci, kdy se žáci rozdělí podle zájmu o konkrétní plodiny, texty pro čtení s porozuměním, pomůcka pro projektové dny.

Lenka Pecharová učí ve Veselé škole (církevní základní a církevní základní umělecká škola). Je autorkou knihy Od blechy po slona (Portál, 2012).

Autor: Pecharová Lenka
Vazba: brožovaná bez přebalu lesklá
Formát: 166 x 203 x 9 mm
Počet stran: 144
Vydáno: 2015

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: