PYTLÍCZECH Člověče nezlob se

Kód: EM0573022
Značka: Efko
172 Kč
Skladem (1 ks)

společenská hra do kapsy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční rodinná desková hra v netradičním provedení. Navrhli jsme ji tak, aby na cestách nezabrala příliš místa. Díky svému originálnímu designu se jistě stane i vhodným dárkem. Hra je vyrobena v České republice, ale na cesty ji můžete vzít i za hranice.

Představujeme vám nejoblíbenější deskovou hru v úplně novém, originálním kabátě! Naším cílem bylo vytvořit ji tak, aby se snadno vešla do vašeho zavazadla a byla skvělým společníkem na cestách. Díky svému jedinečnému designu se stane nejen zábavnou záležitostí, ale také originálním dárkem pro vaše blízké.

V malém bavlněném pytlíku naleznete kvalitní dřevěné figurky, kostku a pevný kartonový skládací herní plán s nádhernými ilustracemi od talentované designérky a cestovatelky Táni Sekerkové.

…co vypráví Tánina ilustrace plná borůvek?
Dnes jsme se rozhodli, že se půjdeme jen projít. Žádná túra, jen malá procházka v dešti mezi jehličím a mechem a pak do tepla dočíst si knížku u čaje a borůvkového knedlíku. Krkonoše jsem objevila až v dospělosti a pořád mě fascinuje, jak krásné hory u nás máme. Zítra už dojdeme až na Labskou boudu, ale dnes budeme zaslouženě odpočívat.

Obsahuje:
• designový bavlněný pytlík s praktickou gumičkou na uzavírání
• 3x3 dřevěné figurky
• dřevěnou kostku
• pevný skládací kartonový herní plán 180x180 mm
• návod

Věk: 10+
Počet hráčů: 2-3
Obvyklá délka hry: cca. 30 min

Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje male části - nebezpečí jejich spolknutí.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: