Vlaštovičky štěbetají, z jara totiž radost mají

Kód: PR218920
Značka: Portál
168 Kč
Skladem (1 ks)

Tematické celky a pracovní listy pro MŠ

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pracovní sešit zaměřený na období jara a léta je rozdělený na dvanáct týdenních bloků s jednoduchými popisy činností. Veškeré aktivity jsou rozepsány na jednotlivé dny a autorka dbá na jejich vyváženost v kontextu celého týdne. Zabývá se prvotní motivací, následně komunitním kruhem, nabízí činnosti výtvarné, pohybové, hudební, v prostoru, u stolečku a nápady na pobyt venku. Ke každému týdnu jsou připojeny tři pracovní listy, které přímo navazují na určité činnosti a aktivity, které se v knize objevují. Sešit tedy může sloužit velmi dobře jako podklad pro každodenní přípravy začínajícím učitelkám. Těm zkušenějším pak přináší jednoduchý přehled činností, které si mohou následně skládat podle vlastního uvážení a vybírat si z pracovního sešitu pouze ty, které se jim líbí.
Jde o první díl série tří pracovních sešitů cílených vždy na jednu část roku. Na sešit budou navazovat obdobně koncipované další dva díly zaměřené na aktivity podzimní a zimní.
Marcela Kotová pracuje jako učitelka mateřské školy. Ve své práci se snaží rozvíjet a pomáhat dětem i začínajícím učitelkám. Právě tato snaha ji přivedla k tvorbě knih pro děti i pedagogy. V Portále vyšla např. její Kniha pro začínající učitelky.

Autor: Kotová, Marcela
Ilustrátor: Jandová, Iveta
Počet stran: 72
Vazba: Brožovaná
Formát: 205 x 294 mm
Vydáno: 2022

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: