POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Techniky pro zvládání úzkosti

Kód: PR220749
Značka: Portál
350 Kč
Skladem (1 ks)

Tříkrokový program

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ničí vám úzkost život? Máte pocit, že vám diktuje, kdo jste, co máte dělat a s kým máte trávit život? Máte někdy pocit, že jste lapeni v bublině strachu a paniky? Úzkost může přijít kdykoli a kdekoli, proto potřebujete jednoduchého a přístupného průvodce, který vás provede nepříjemnými situacemi. Přestanete se vyhýbat lidem, místům a věcem, které ve vás vyvolávají úzkost, a začnete opět žít plným životem.
V knize najdete praktický a návodný tříkrokový program založený na kognitivně-behaviorální terapii. Naučíte se v něm, jak reagovat na úzkostné myšlenky, reagovat na životní výzvy a snášet nejistotu, kterou přináší život. A až budete připraveni, dokážete vystoupit ze stínu, ve kterém jste se vinou své úzkosti ocitli.
Knihu uvítají lidé, kteří se potýkají s úzkostí nebo long covidem, který mívá u některých lidí za následek i úzkostné prožívání. Bude užitečná i pro terapeuty.
Joel Minden Ph.D. je klinický psycholog specializující se na kognitivně-behaviorální terapii. Je autorem blogu CBT and Me, který najdete na www.psychologytoday.com.

Autor: Minden, Joel
Překlad: Müller, Ivo
Vazba: brožovaná
Formát: 146 x 205 mm
Počet stran: 216
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: