Jak se vyznat v knihách?

Kód: PA429630
Značka: Pasparta
216 Kč
Skladem (5 ks)

Dubánkovy pracovní listy pro malé čtenáře a pisatele

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejednoho kluka nebo holčičku napadlo: Proč bychom se měli zajímat zrovna o knihy, když je kolem tolik jiné zábavy? Na pomoc knihám přispěchali z lesa dubánci, které písmenka okouzlila a chtějí se o čtení a psaní dozvědět víc.

Borek sice ještě nedávno stěží rozlišil list dubu od listu papíru, teď se však vydal do světa lidí, aby se potkal se čtenáři, spisovateli i všemi ostatními, kteří knihu připravují. Dokonce s kamarádkou Lidkou a psem Žuldou navštívili knižní křest a vyhlášené knihkupectví nebo se vyptávali čtenářů, proč chodí do knihovny.

Všechna dobrodružství, která při výzkumu zažili, si díky hravým úkolům mohou děti s dubánky vyzkoušet. Publikace obsahuje třicet černobílých kopírovatelných listů s ilustracemi Martina Hanschilda, které doplňuje podrobná metodika.

Určeno k hravému objevování knih pro žáky 1. stupně základních škol.

Klára Smolíková je zkušenou lektorkou čtenářských workshopů a spisovatelkou píšící zejména pro děti. Svět dubánků, který svými fotografiemi už několik let zachycuje Petr Václavek, obohatila o příběh Dubánek a tajný vzkaz a Dubánek ve světě lidí. Podílela se na publikaci Vstupte do literárního doupěte, kterou vydalo nakladatelství Pasparta a která se zaměřuje na tvořivé psaní a chytré čtení na 2. stupni.

Autor: Klára Smolíková
Vazba: Paperback
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 64
Vydáno: 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: