POZOR 1.5. a 4.-12.5. ZAVŘENO

Hrátky s kocourem Tomem aneb než půjdu do školy II

Kód: F666730
Značka: INFRA
315 Kč
Skladem (>5 ks)
aneb než půjdu do školy II. Hry, aktivity a pracovní listy na ověření úrovně školní zralosti a rozvoj školní připravenosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Druhý díl metodické publikace volně doplňuje první díl metodiky „Hrátky s kocourkem Tomem aneb než půjdu do školy“ a rozšiřuje možnosti, jak obohatit činnosti s dětmi o nové podněty.
Souborem děti opět doprovází kocour Tom a jeho kočičí kamarádi Micka, Mourek a Líza.
Teoretická část publikace je zaměřena především na všechny oblasti, v nichž má předškolní dítě před vstupem do základní školy dosáhnout zralosti a připravenosti, aby bylo ve škole úspěšné. Nově se v publikaci nabízí i kapitoly, které se věnují smyslům (čichu, chuti, hmatu), ale také sociálním dovednostem. Každou teoretickou kapitolu uzavírají praktické náměty na hry a činnosti s dětmi rozvíjející danou oblast.
Aktivity a hry rozvíjející jednotlivé oblasti a dovednosti předškoláka v této publikaci jsou doplněny i metodickými radami, které mají učitelce napomoci s přípravou či organizací aktivity. Zpravidla se při realizaci využívají jednoduché pomůcky a potřeby, často se jedná o běžné předměty a hračky, které se používají v každé mateřské škole.
60 pracovních kopírovatelných listů se zaměřuje především na sluchové a zrakové vnímání, podporu předpočetních představ, zrakové paměti a pozornosti. Tyto nové pracovní listy představují již náročnější varianty a obměny téhož zadání úkolu.
Náměty jsou určeny primárně pro děti ve věku 5–6 let.
Děti na pracovních listech opět doprovázejí oblíbení kočičí kamarádi v čele s kocourem Tomem. Obrázky kocouří party nejen děti motivují k vlastní činnosti s pracovním listem, ale nabízejí možnost si obrázky vymalovat a vytvořit si krásné, barevné ilustrace.
Publikace je určena pro rodiče předškoláků a učitele mateřských škol.

Autor: Ing. Renata Špačková
Ilustrace: Šárka Svobodová
Vazba: A4, volné listy v originálních kartonových deskách
Formát: 210 x 297 mm
Počet stran: 100
Datum vydání: 2018

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: